Międzynarodowe Targi Narzędzi i Technik Obsługi Wirtualnej

0

Przemysłowa jesień w Ekspozycji Silesia – 3-5 października 2016, Ekspozycja Silesia, Sosnowiec!

WIRTOTECHNOLOGIA to jedyne w Polsce targi branżowe zajmujące się szerokim zakresem zagadnień związanych z szybkim prototypowaniem w przemyśle, specjalistycznymi systemami inżynierskimi, takimi jak CAD/CAM/CAE oraz oceną.

Targi WIRTOTECHNOLOGIA – STRONA GŁÓWNA to znakomita okazja do wymiany poglądów, zapoznania się z aktualnymi osiągnięciami i technologiami, a także nawiązania zupełnie nowych kontaktów serwisowych z projektantami, wykonawcami, technologami, a także projektantami.

Wydarzenia towarzyszące:

  • Międzynarodowe Targi Wytwórców Urządzeń, Urządzeń i Innowacji Przetwarzania TOOLEX – zaangażowanie w sprawę potwierdzili już liderzy rynku oraz przedstawiciele polskiej i międzynarodowej branży sprzętowej i narzędziowej. Rok 2015 był rekordowy dla targów pod względem wielkości, a także liczby wystawców, m.in. dzięki pomocy placówek i organizacji związanych z rozwojem rynku w Polsce i za granicą. Zgłoszono 410 urządzeń, które zgromadziły ponad 500 Wystawców oraz Współwystawców z 17 krajów, z czego ponad 600 reprezentowało marki, przyciągając jeszcze więcej po 9500 zarejestrowanych zwiedzających.
  • Salon Olejów, Smarów i Płynów Innowacji OILexpo – będzie to z pewnością jedyne wydarzenie w polskim kalendarzu targowym łączące w jednej lokalizacji firmy dostarczające na polski rynek najwyższej jakości profesjonalne oleje i smary. Pokazowi z pewnością będą towarzyszyć warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość poznania najnowszych nowoczesnych technologii, a także technologii na tym rynku.

Jeśli Twój biznes pragnie polskiego rynku layoutu – WIRTOTECHNOLOGIA to obszar dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj