HAPexpo

6. Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki

5 - 7 listopada 2014

-

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zakończyła się kolejna edycja Targów Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014,  które odbyły się w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 5-7 listopada 2014 roku.

   
 

   

 

Kolejna edycja odbędzie się jako Salon przy 8 edycji Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.
 

Zapytaj o szczegóły uczestnictwa w tym wydarzeniu.
 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

W ramach targów odbyła się również konferencja

"Tniemy Ryzyko Zwiększamy Zyski Firm" 

Serdecznie dziękujemy za przybycie.

 

Targi HAPexpo to propozycja obiektu Expo Silesia dedykowana firmom oferującym produkty z zakresu automatyki, elementów i systemów hydraulicznych, pneumatycznych, sterowników elektromechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych. Modernizacja, ciągły rozwój znaczącej ilości zakładów przemysłowych wymaga dostępu do wiedzy nt. najnowszych technologii, nowoczesnych podzespołów, produktów.


Targi HAPexpo to świetna okazja do spotkania z branżą, wzajemnych konsultacji, wymiany doświadczeń, jak również specjalistyczne kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań, nowatorskich i kompleksowych ofert dostosowanych do indywidualnych klientów. Zakres tematyczny Targów dotyka szczególnie odbiorców na Śląsku; miejsca, gdzie funkcjonują fabryki, zakłady produkujące maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego czy też energetycznego.

Dla naszych Klientów łączymy tradycję regionu z nowoczesnością i profesjonalizmem działania, by zorganizować dobre targi - Targi z napędem na przyszłość!
 
 
Dziękujemy wszystkim obecnym,
 
Zespół Targów HAPexpo