SteelMET

Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów

21 - 22 listopada 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 


  

BEZPŁATNY WSTĘP NA TARGI - ZAREJESTRUJ SIĘ

 


 
 
Zapraszamy na kolejną edycję Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, które odbędą się 21-22 listopada w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. To tutaj w sercu Zagłębiowskiego przemysłu spotka się branża oraz najlepsi specjaliści, a targi odwiedzą znakomici Goście. 
 
 


 
 
Tematyka targów SteelMET koncentruje się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki i dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę zaprezentują również firmy około branżowe.
 
 
Wydarzenia Towarzyszące:
 
Polskie Forum Stali Nierdzewnych  pt.: "Stal nierdzewna – nowoczesny materiał uniwersalny" - organizowane przez Focus Nierdzewne. czytaj więcej
   
  

 

 Spotkanie adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję z wielu branż przemysłowych w Polsce i w Europie.

 

Konferencja: „Nowelizacja metody badania metalu ISO 6892-1 – statyczna próba rozciągania” - organizowane przez Zwick Roell Polska Sp. z o.o. Sp. k.

 


 

W tym roku Targom towarzyszyć będą wydarzenia uzupełniające o tematykę branżową: