SILTERM - INSTAL

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej

24 - 26 lutego 2012

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"BUDOWA DOMU NA ŻYWO


 

     

Podczas targów Sibex 2012 w sobotę 25 lutego odbędzie się, przygotowane przez Stowarzyszenie Dom Drewniany, seminarium poświęcone budownictwu drewnianemu, a w szczególności budownictwu szkieletowemu. Moderatorem seminarium będzie Pan Wojciech Nitka Prezes SDD.

Targom i seminarium towarzyszyć będzie przygotowany przez firmę DREWDOM-Mętel - członka Stowarzyszenia Dom Drewniany - pokaz budowy szkieletu domu w skali 1:1. Budowa również odbędzie się w sobotę 25 lutego. Przy okazji budowy będą miały miejsce prezentacje materiałów budowlanych, a przez cały okres jej trwania udzielane będą informacje na temat domów szkieletowych.

       

LICYTACJA


Każdy, kto odwiedzi Targi SIBEX będzie miał mozliwość zostania właścicielem budowanego na żywo domu, gdyż prezentowany dom już w sobotę zostanie poddany licytacji, której zakończenie nastąpi w niedzielę w godzinach 15:00 do 15:30.  Osoba, która wygra licytację otrzyma wykonaną konstrukcję wraz z poszyciem z płyt wiórowych oraz z zamontowaną folią dachową i wiatroizolacją. Do konstrukcji dołączony będzie kompletny projekt budynku.

Cena wywoławcza będzie zawierała wartość użytych materiałów. Konstrukcja zostanie przetransportowana i złożona na koszt firmy DREWDOM - Mętel.

Parametry licytowanego budynku:

  • całoroczny mieszkalny
  • poddasze użytkowe
  • powierzchnia całkowita 70,75 m2

Tu można pobrać plany budowanego i przeznaczonego do licytacji budynku: