SIBEX Jesień

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

17 - 18 września 2016

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"NOWOŚĆ NA NASZYCH TARGACH!

 

Mediokom - nowy trend w aranżacji wnętrz.


Każdy kto choć raz urządzał swój pokój lub mieszkanie, stawał prędzej czy później w obliczu trudnego wyboru: jakie dodatki wybrać? Dostępność artykułów do dekoracji wnętrz jest ogromna. Czy jednak odzwierciedlają one nasz charakter w pełni, są wyjątkowe, bo stworzone na bazie wspomnień, unikatowe, bo powstały z pasji i zaangażowania? Każdy kto chce otaczać się pięknymi przedmiotami, powinien wykorzystać moc współczesnego druku.  Bo świat druku wkroczył właśnie w zupełnie nowy wymiar -  dostępny dla każdego i wyjątkowo spersonalizowany. 
Mediokom wykorzystując możliwości technologii druku UV oferuje przedmioty do aranżacji wnętrz, unikatowe na skalę światową, bo stworzone w ścisłej współpracy z Klientem i jedyne w swoim rodzaju, bo powstałe na bazie indywidualnych preferencji. Nasza oferta to propozycja dla ludzi pomysłowych i kreatywnych, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Dzięki naszym produktom i własnej inwencji twórczej, nadacie Państwo swoim wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Oferujemy szklane panele kuchenne z wybraną przez Państwa grafiką. Możemy zadrukować płyty meblowe, które po złożeniu stworzą wyjątkową szafę. Od dzisiaj zwykłe lustro, drzwi czy meble nabiorą wyjątkowego charakteru, dzięki innowacyjnemu zastosowaniu techniki druku UV. Możliwości zastosowania zadrukowanego szkła czy płyty meblowej ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Nowoczesny park technologiczny pozwala nam zadrukować dowolnie wybraną grafiką każdą powierzchnię płaską.
Uzupełnieniem naszej oferty są tapety, na których nadrukować możemy wybraną przez Państwa grafikę, w tym także zdjęcie z prywatnego albumu. Nasza linia dla najmłodszych obejmuje tablice kredowe w dowolnie wybranym kształcie. Na deser zostawiamy napisy wycinane z folii oraz folię magnesową, którą również możemy wyciąć, tworząc dowolny kształt.

Mediokom powstał dla wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualizm, poszukują niebanalnych rozwiązań i mają odwagę, aby pokazać swój charakter.  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą w oryginalny sposób zaaranżować swoje pomieszczenia. Wyznaczamy trendy, oferując wyjątkową i kompleksową usługę z zakresu aranżacji wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

 


 

Liderbudowlany.pl PATRONEM MEDIALMNYM Targów SIBEX Jesień 2016.

Liderbudowlany.pl to internetowy portal branżowy, którego dziennikarze piszą, publikują i promują artykuły o najlepszych firmach i najnowszych technologiach z branży budowlanej. Priorytetem jest dla nich także promowanie najciekawszych wydarzeń z branży. Dlatego portal objął patronatem targi SIBEX Jesień 2016 ze względu na ich niezwykle bogatą ofertę i aktualną tematykę.
Zapraszamy na stronę portalu: http://www.liderbudowlany.pl/  


 

Grupa e-budownictwo.pl PATRONEM MEDIALNYM Targów SIBEX Jesień 2016.

Grupa e-budownictwo.pl Sp. z o.o. jest najważniejszym wydawcą branży budowlanej w polskim Internecie - obsługuje 11 wąskotematycznych portali oraz dwa fora branżowe, które od kilku lat stanowią źródło wiedzy, innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych aplikacji dla osób zainteresowanych tematyką budownictwa - są to odbiorcy indywidualni i biznesowi. Produkty Grupy są zdywersyfikowane na dwa zasadnicze typy mediów – wydawnictwa internetowe o bardzo wysokiej dynamice rozwoju, oraz wydawnictwa tradycyjne (czasopisma i poradniki drukowane).

Portale wchodzące w skład grupy:

e-dach.pl Portal o Dachach
www.e-dach.pl - O dachach ludzkim głosem – portal od 15 lat wspiera w budowie i remoncie najtrudniejszego elementu domu – dachu. Zawiera rzetelne i obiektywne informacje o produktach i usługach. Setki artykułów, praktycznych porad oraz opisów wszystkich zagadnień związanych z dachem. Publikuje na bieżąco informacje związane z branżą. Posiada narzędzia, które umożliwiają dopasowanie koloru dachu do elewacji. Galerie zdjęć dachów świata inspirują do wyboru projektu własnego domu.

e-izolacje.pl Portal o Izolacjach
www.e-izolacje.pl – Nie izoluj się od informacji – trudne zagadnienia izolacji budynków przedstawia w sposób prosty i przystępny. Izolacje akustyczne, termiczne, hydroizolacje oraz wszelkiego rodzaju uszczelnienia, od fundamentów, aż po dach. Kładzie nacisk na energooszczędne rozwiązania.

e-sciany.pl Portal o Ścianach
www.e-sciany.pl – Murowana wiedza praktyczna – Dom murowany czy drewniany? Jak zbudować dom energooszczędny? Wełna czy styropian? Który tynk najlepszy? Pomaga podjąć świadome decyzje - od najprostszych jak kolor farby na ścianach, po najtrudniejsze jak budowa domu. Dostarcza pewnych informacji, udziela praktycznych porad i prezentuje w przystępny sposób nowoczesne rozwiązania. Służy wszystkim osobom budującym i remontującym dom.    

e-okna.pl Portal o Oknach
www.e-okna.pl  - O oknach mówimy otwarcie - rzetelne informacje o produktach, technologiach i wydarzeniach dotyczących okien, drzwi i bram. Na bieżąco informuje o nowościach w branży. Doradza w wyborze, montażu, konserwacji i eksploatacji. Galeria zdjęć, prezentuje różne kategorie produktów (od dekoracji okiennych po ogrody zimowe), dostarcza pomysłów i inspiracji.

e-instalacje.pl Portal o Instalacjach
www.e-instalacje.pl – Skuteczny przepływ i obieg informacji – instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe i grzewcze. Niezastąpione źródło informacji o zastosowaniu instalacji w domach. Fachowe i wyczerpujące informacje na temat nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych. Wiele miejsca zajmuje również wentylacja, klimatyzacja oraz stworzenie bezpiecznego i inteligentnego domu z całą gamą zabezpieczeń i instalacji specjalnych.

e-mieszkanie.pl Portal o Wnętrzach
www.e-mieszkanie.pl – Mieszkanie z klimatem – wszystko o urządzaniu wnętrz, inspiruje do zmian, jest źródłem wiedzy jak pomysłowo i funkcjonalnie urządzić swoje mieszkanie. Ciekawe pomysły i praktyczne podpowiedzi jak zmienić wygląd wnętrza.  Prezentuje architekturę wnętrz, ciekawe aranżacje, design oraz najmodniejsze wzornictwo sztuki użytkowej. Pomaga podjąć decyzję związaną z wyborem i zakupem domowego sprzętu. Bogata galeria wnętrz inspiruje do zmiany swojego otoczenia na ładne, wygodne i nowoczesne.

e-lazienki.pl Portal o Łazienkach
www.e-lazienki.pl - Łazienkowe inspiracje - zajmuje się zagadnieniami z obszaru aranżacji i wyposażenia łazienek. Meble łazienkowe, ceramika, armatura, oświetlenie, a przede wszystkim bogata galeria przedstawiająca ciekawe aranżacje. Inspiruje, informuje i pokazuje gotowe rozwiązania. Radzi, jak urządzić  łazienkę, aby nie była tylko ładna i funkcjonalna ale również dopasowana do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

e-ogrodek.pl Portal o Ogrodach
www.e-ogrodek.pl - Ogród pełen marzeń - właściciele przydomowych ogrodów, działkowcy, miłośnicy kwiatów i roślin ozdobnych znajdą w tym miejscu wszystkie niezbędne informacje o projektowaniu i zakładaniu ogrodów, także gatunkach roślin, ich wymaganiach i pielęgnacji. Portal jest źródłem pomysłów na urządzenie ogrodu i roślinne kompozycje. Prezentuje najnowsze elementy architektury ogrodowej, meble, rodzaje nawierzchni. Opisuje nowoczesne systemy nawadniania, oświetlenia, jak również sprzęt ogrodniczy.

e-aranzacje.pl Portal dla ludzi kochających design
www.e-aranzacje.pl  - Od projektu po realizację - portal skierowany jest do osób poszukujących pracowni, która spełni ich marzenia o niepowtarzalnym domu, oryginalnie urzadzonym wnętrzu czy pięknym ogrodzie. Te poszukiwania ułatwia test, który pozwala określić preferowany styl i znaleźć pracownie odpowiadające tym wymaganiom.

e-projekty.pl Portal gotowych projektów domów
www.e-projekty.pl - Zamów projekt przez internet - kilka tysięcy gotowych projektów domów jedno i wielorodzinnych. Kolekcja zawiera domy parterowe, z poddaszem użytkowym, domy piętrowe a także domki letniskowe. Garaże uzupełniają ofertę.

Forumbudowlane.pl
www.forumbudowlane.pl - Nie buduj sam, poznaj opinię innych - miejsce wymiany opinii i doświadczeń budujących oraz remontujących dom i mieszkanie.

Forumogrodowe.pl
www.forumogrodowe.pl - skupia społeczność dla której piękne ogrody to największa życiowa pasja.