SAMORZĄD

Targi Usług dla Gmin i Powiatów

21 - 22 maja 2014

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Dziękujemy za udział w Targach Usług dla Gmin i Powiatów SAMORZĄD 2014

 

    Targi SAMORZĄD, które odbyły się w dniach 21 - 22 maja 2014 roku w Expo Silesia w Sosnowcu, pozwoliły na spotkanie się przedstawicieli samorządów terytorialnych z producentami i dostawcami usług pozwalających na usprawnienie i rozwój funkcjonowania gmin i powiatów.

 

    Zwiedzającymi byli przedstawiciele samorządu terytorialnego (miasto, gmina, powiat)  – osoby decyzyjne w kwestiach m. in. energetyki cieplnej i elektrycznej, oświetlenia miejskiego, aranżacji i dbałości o tereny zielone, utrzymania i remontów ulic, montażu systemów bezpieczeństwa, usług zagospodarowania przestrzennego czy zagospodarowanie i utylizacji odpadów, często też szefowie wyspecjalizowanych przedsiębiorstw powołanych przez gminy do tych działań – z terenu całej Polski a w szczególności z terenu województwa śląskiego.

Drugą grupą Zwiedzających byli inwestorzy oraz przedstawiciele firm z zakresu branżowego Targów.

   
     
  
 
    Targi Usług dla Gmin i Powiatów SAMORZĄD stwarzają platformę, która sprzyjała kontaktom biznesowym. Tematyka wydarzenia obejmuje m.in. aspekty: energetyki elektrycznej i cieplnej, systemy oświetleniowe, infrastrukturę drogową, utrzymanie czystości, budownictwo mieszkaniowe, zagospodarowanie przestrzenne, systemy bezpieczeństwa i monitoringu, placówki oświatowe, społeczne, transport publiczny, ochrona zdrowia, cyfryzacja i informatyzacja.
 
 
Organizator Targów SAMORZĄD i PLACE ZABAW 2014 rekomenduje regularne czytanie i prenumerowanie Magazynu Samorządowego Gmina. Aby zamówić prenumeratę należy skontaktować się z Wydawcą tytułu.