RODZICE I DZIECIAKI

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

11 - 12 czerwca 2016


Zapraszamy do odwiedzenia na Facebooku profilu Targów Rodzice i Dzieciaki. Tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje o targach.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Expo Silesia oferuje Państwu profesjonalne warunki wystawiennicze w klimatyzowanej hali targowej, gdzie stoiska można rozplanować w taki sposób, aby także rodzice z wózkami mogli się swobodnie pomiędzy nimi przemieszczać. Do każdego stoiska możemy podprowadzić prąd, wodę, a nawet sprzężone powietrze. WiFi na terenie obiektu jest standardem. Ponadto posiadamy przy hali wystawienniczej parking na 1000 samochodów, gdzie każdy Wystawca i Zwiedzający może bezpiecznie zostawić swoje auto.

 

Bogaty program imprez towarzyszących w postaci porad różnorodnych specjalistów, szkoleń, warsztatów i zajęć dla dzieci realizowany może być na targowej scenie, w specjalnych strefach pokazowych czy w pełni wyposażonym centrum konferencyjnym.

 

Firmy  zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie na adres e-mail: sylwia.kucia@exposilesia.pl   zapytania ofertowego, zawierającego następujące informacje: 

 

  • imię i nazwisko
  • nazwa firmy
  • telefon 
  • e-mail
  • powierzchnia pod stoisko (w m kw.)
  • typ stoiska (szeregowe, narożne, czołowe, wyspowe) 
  • branża

 

Wydrukowane i wypełnione dokumenty   Zgłoszenia   Uczestnictwa należy przesłać faxem lub na nasz adres e-mail, a następnie  na  adres  firmy Expo Silesia pocztą. 

 

Adres do korespondencji:
Expo Silesia, 41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
Nr faksu: 32  78 87 526