Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Targami TOOLEX jesień się zaczyna! 
(2019-07-25) wróć do strony głównej


Sezon jesienny w Expo Silesia rozpoczął się od Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX i Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, którym towarzyszyły premierowe salony: TOOLEX dla Automotive - Salon Automatyzacji dla Automotive oraz Przemysł w Ruchu - Salon Łożysk i Elementów Napędowych. Światowe marki, premiery i nowości z branży, bogaty program seminariów i prelekcji - to wszystko czekało na zwiedzających od 1 do 3 października!

Początek października to w Expo Silesia termin zarezerwowany na wydarzenie poświęcone obróbce metalu. Liderzy rynku, wartościowe spotkania merytoryczne oraz wysoki poziom zwiedzających – specjalistów, sprawia że Targi TOOLEX są rozpoznawalne i cenione w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta Patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje, które od lat wspierają Targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu wzięli liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego.

Wzorem ubiegłych edycji, równolegle odbyły się również Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu – OILexpo, którym towarzyszyło Środowiskowe Seminarium Tribologów, organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium były współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń.

Dwunastej już edycji targów TOOLEX towarzyszyły nowe salony tematyczne:
TOOLEX dla Automotive - Salon Automatyzacji dla Automotive. To platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii dla sektora automotive w odniesieniu do automatyzacji produkcji i branży obróbki metalu. Dedykowana producentom i dystrybutorom zintegrowanych rozwiązań ale także firmom, oferującym usługi wspierające obydwie gałęzie przemysłu.Przemysł w Ruchu - Salon Łożysk i Elementów Napędowych to jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane producentom i dystrybutorom najwyżej jakości elementów do maszyn i urządzeń a także usług związanych z techniką łożyskową. Do rozmów zaprosiliśmy przedstawicieli zakładów przemysłowych, warsztatów, sklepów i klientów indywidualnych.

Targom towarzyszyły liczne SEMINARIA, podczas których słuchacze mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi.

Więcej informacji: www.toolex.pl.