Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Branża oświetleniowa i elektrotechniczna spotka się w październiku 
(2019-07-26) wróć do strony głównej


Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej, które odbędą się w dniach 23-24 października 2019r. to okazja do wymiany poglądów na temat nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Spotkanie odbędzie się pod PATRONATEM cenionych instytucji oraz licznych mediów branżowych. Dzięki wsparciu PARTNERÓW na targach będą obecni znakomici specjaliści, co przyczyni się do zbudowania wydarzenia dobrej jakości.

WYDARZENIAMI TOWARZYSZĄCYMI będą:

• KONFERENCJA pt.: "Jakość i bezpieczeństwo sprzętu oświetleniowego i wyrobów elektrotechnicznych w aspekcie obowiązujących przepisów prawnych". Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji "ZETOM" im. Prof. F. Stauba w Katowicach, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy RCC, Expo Silesia.
Ponad to podczas targów odbędą się:

• KONFERENCJA, której Organizatorami będą Stowarzyszenie Elektryków Polskich SEP oraz Biuro Badawcze ds. Jakości BBJ SEP.

• SZKOLENIA
• PREZENTACJE
• WARSZTATY

Więcej informacji: www.lumenexpo.pl.