Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Strefa Zrobotyzowanego Klejenia podczas targów ExpoBONDING 
(2019-07-26) wróć do strony głównej


3. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2019, odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2019. Równolegle z Targami będzie miało miejsce 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane przez Instytut Spawalnictwa.

Tegoroczną nowością, która będzie towarzyszyć Targom jest Strefa Zrobotyzowanego Klejenia, której celem jest prezentacja możliwości wykorzystania robotów przemysłowych od optymalizacji technik montażu w tym m.in. nakładania kleju lub innych substancji w firmach produkcyjnych. Partnerem Technologicznym Strefy Zrobotyzowanego Klejenia została firma ASTOR.

Równolegle z producentami oraz dystrybutorami klejów w ramach 3 edycji Targów ExpoBONDING zaprezentują się firmy oferujące urządzenia z zakresu dozowania i aplikowania klejów, żywic oraz uszczelniaczy. Po raz pierwszy w Expo Silesia zaprezentują się wystawcy w ramach Salonu Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE. Zakres ExpoBONDING został również poszerzony o Salon Przygotowania Powierzchni i Chemii Technicznej SURF-TECH Expo, który będzie miejscem spotkań producentów i dystrybutorów urządzeń oraz narzędzi do przygotowania różnorodnych powierzchni w procesach technologicznych.

Więcej informacji: www.expobonding.pl.