Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING po raz drugi! 
(2018-11-15) wróć do strony głównej


21 i 22 listopada w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się 2. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING.

Celem Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING jest stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu.

Do odwiedzenia wystawy zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli branży: automotive, kolejowej, konstrukcji stalowych, budowlanej, tworzyw sztucznych, opakowaniowej, meblarskiej, szklarskiej.

ExpoBONDING to nie tylko prezentacja własna Wystawców, ale również 2. Międzynarodowe Seminarium Klejenia pt: „Klejenie w aplikacjach przemysłowych” zorganizowane przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic, który objął Patronat nad Targami. Seminarium skierowane było do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia, dostawców i producentów klejów, techników, specjalistów i inżynierów klejenia oraz osób pełniących funkcje nadzoru.

PROGRAM SEMINARIUM

Dziękujemy za udział w targach! Więcej na stronie www.expobonding.pl.