Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Druga edycja Forum Silesia 3DPrint 2018 
(2018-11-15) wróć do strony głównej


W dniach 21-22 listopada 2018 roku odbyła się druga edycja Forum Silesia 3DPrint 2018 – to wydarzenie poświęcone tematyce druku 3D dla potrzeb szeroko rozumianego przemysłu. Celem przyświecającym organizacji Forum Silesia 3DPrint było omówienie i zaprezentowanie gotowych oraz planowanych do wdrożenia rozwiązań z zakresu skanowania, prototypowania i drukowania 3D. W pierwszym dniu wydarzenia tj. 21 listopada 2018 roku odbyła się II Konferencja "Druk 3D w branży Automotive”, organizatorzy tego wydarzenia to: Centrum Druku 3D oraz Expo Silesia Sp. z o.o.

W ramach zaplanowanej Konferencji odbył się panel dyskusyjny nt. korzyści zastosowania technologii skanowania i drukowania 3D w zakładach produkcyjnych, wymiernych oszczędności czasu i środków finansowych wynikających z wdrożenia druku 3D w fazie projektowania i prototypowania, kierunków rozwoju branży i ich wpływu na określone gałęzie przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem branży automotive.

Więcej informacji na stronie internetowej.