Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Dziesiąta edycja HydroSilesia za nami! 
(2018-10-19) wróć do strony głównej


Dziękujemy za udział w 10. Forum Gospodarki Wodnej i Ściekowej HydroSilesia, które odbyła się w dniach 24-25 października 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Forum HydroSilesia to tradycyjne spotkanie osób odpowiedzialnych za gospodarkę wodno-ściekową Aglomeracji Śląskiej i Zagłębia Dąbrowskiego. W panelach tematycznych uczestniczyli m.in. szefowie firm wodociągowo-kanalizacyjnych, naukowcy, ekolodzy oraz przedstawiciele samorządów i instytucji otoczenia biznesu.

24 października odbył się Panel Wodny zorganizowany przez Śląski Klaster Wodny, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. oraz Polską Izbę Ekologii, którego tematem wiodącym było „Wdrażanie nowych uregulowań gospodarowania wodami w pierwszym roku obowiązywania prawa wodnego”.

Tego samego dnia Główny Instytut Górnictwa przeprowadził panel „Gospodarowanie wodami opadowymi w miastach w aspekcie negatywnych skutków zmian klimatu”.

W strefie edukacyjnej HydroSilesia podczas obu dni targów miała miejsce "Największa w Polsce lekcja wiedzy o wodzie”.

Więcej informacji o Targach na stronie: www.hydrosilesia.pl.