Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Transport i Spedycja oraz Logistyka i Magazynowanie w Expo Silesia zakończone. 
(2018-04-23) wróć do strony głównej


Targi TRANSPORTEX i Salon LOGISTEX to wydarzenie, które pozwoliło skupić w jednym miejscu osoby związane z transportem, spedycją, logistyką oraz magazynowaniem. Była to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązywanymi w branży TSL.
Targi dały możliwość spotkania, wymiany poglądów i dyskusji pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.
Podczas tragów nie zabrakło również ciekawych wydarzeń towarzyszących. W pierwszym dniu targów odbyły się Spotkania Transportowe, organizowane przez miesięcznik TSL Biznes – edycja wiosna 2018, a także panel dyskusyjny: Logistyka i Magazynowanie: Szanse i wyzwania dla Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, którego organizatorami były: UM Dąbrowa Górnicza, Katowicka Specjalna Stefa Ekonomiczna, Akademia WSB oraz Expo Silesia. W drugim dniu targów odbyło się Szkolenie RODO organizowane przez Polską Unię Transportu, prezentacja dotycząca terenów inwestycyjnych w Małopolsce Wschodniej Urzędu Miasta Tarnów, a także panel poświęconym służbowym transportu drogowego.

Serdecznie dziękujemy Wystawcom i Parterom za udział w naszym wydarzeniu a uczestnikom za odwiedzenia Expo Silesia w dniach 24-25 kwietnia. Zapraszamy ponownie za rok!