Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
AUTO MOTO SHOW - deszczowo, ale z sukcesem 
(2017-08-31) wróć do strony głównej


Kolejna 12-ta edycja AUTO MOTO SHOW zakończona sukcesem. W Expo Silesia w Sosnowcu na powierzchni wystawienniczej ponad 20 tys. m kw. ponad 100 wystawców zaprezentowało ponad 200 samochodów i 55 motocykli. Warto dodać, że targi, pomimo fatalnej pogody, odwiedziło ponad 27 tys. zwiedzających. Hasło przewodnie imprezy "WCZORAJ DZIŚ I JUTRO MOTORYZACJI" udało się zrealizować w 100%.

Podczas AMS zaprezentowaliśmy wiele ciekawych samochodów zabytkowych, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko na targach Auto Moto Show było. Ponieważ nasza impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku odbyło się również wiele wydarzeń towarzyszących:
- zlot tuningowy
- strefa samochodów zabytkowych
- strefa tuningu i driftu
- parada motocyklistów
- tradycyjne premiery , samochody luksusowe
- dodatkowo pokazy, konkursy, spotkania ze znanymi ludźmi , a to tylko część atrakcji które czekały na gości Auto Moto Show.

Wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis zorganizowaliśmy ciekawą ekspozycję samochodów używanych i wyjątkową aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych, bez ceny minimalnej. Wśród kupujących rozlosowaliśmy też dodatkowo nagrodę w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień. Jeśli do tego dodać pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą była możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) i zabawy oraz wybory miss moto to motoryzacyjny weekend należy uznać za udany.