Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
MYŚL GLOBALNIE, DZIAŁAJ LOKALNIE NA TARGACH DREMASILESIA! 
(2017-05-08) wróć do strony głównej


W dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia odbyła się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia.
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASIELSIA to kompleksowa oferta kierowana do 10 000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski, dająca możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpływa na zwiększenie konkurencyjności danej firmy na rynku. Uczestnictwo w nich to także świetna perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.
Tegoroczna edycja ponownie została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych. Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, o wysokim standardzie pawilonów i bogatej infrastrukturze, które pozwoli zaprezentować ofertę ekspozycyjną firmy na najwyższym poziomie.
Targi DREMASILESIA to wyjątkowe przedsięwzięcie, przyciągające na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę
i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostały najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna. Obecność na targach, a co za tym idzie - łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty technologicznej i nowości rynkowych sprawiają, że zdobycie informacji, porównanie oferty, a także wybór kontrahenta staje się jeszcze bardziej przystępny.
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA są regionalnym odpowiednikiem i uzupełnieniem największego wydarzenia dla przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce - Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, stwarzają możliwość zaprezentowania oferty rynkowej firmy dopasowanej do lokalnych potrzeb, stanowią doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów.