LUMENexpo

Targi Techniki Świetlnej

4 - 5 grudnia 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"LUMENexpo – premierowe targi dla branży oświetleniowej!
 
Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo to nowy, innowacyjny projekt, który zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4-5 grudnia 2018 roku.

Celem organizacji wydarzenia poświęconego technice świetlnej jest przede wszystkim integracja branży, a także możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych.

Oferta firm obejmować będzie głównie oświetlenie przemysłowe i uliczne oraz lampy wszelkiego rodzaju i ich akcesoria. Firmy zaprezentują również produkty z zakresu technologii LED, instalacji i sprzętu elektrycznego, układów zasilania, sterowania  oraz źródeł światła. Targi zostaną wzbogacone różnymi konferencjami, wykładami oraz pokazami, a ponad to skierowane będą również do przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, ale także iluminacją różnego rodzaju obiektów.
 
Serdecznie zapraszamy do współtworzenia wydarzenia i skorzystania ze specjalnej oferty PARTNERA – ZAŁOŻYCIELA TARGÓW
 
Targi LUMENexpo będą wydarzeniem o charakterze biznesowym, skierowanym do profesjonalistów. Do odwiedzenia targów zostanie zaproszona kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi, służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, przedstawiciele władz samorządowych i zakładów energetycznych, inżynierowie elektrycy, inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy i architekci.

Aglomeracja Śląska to niewątpliwie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Targów Techniki Świetlnej w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, znajdują się odbiorcy targów. Liderzy rynku przemysłowego posiadają na tym terenie swoje kluczowe zakłady produkcyjne. Kolejną zaletą organizacji targów w Aglomeracji Śląskiej jest fakt jej dynamicznego rozwoju. Powstające nowe drogi, osiedla mieszkaniowe, modernizacja miast – to wszystko potrzebuje oświetlenia. Ogromna ilość inwestorów w woj. śląskim oraz duży potencjał rozwojowy regionu na pewno przyczynią się do owocnych spotkań biznesowych podczas premierowych targów LUMENexpo 2018 w Sosnowcu.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Małgorzata Mazur - Menedżer Projektu
kom. 510 031 476
e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl