Ogólnopolskie Targi Edukacyjne

Cyfrowa Szkoła

19 - 20 września 2012

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Ogólnopolskie Targi Edukacyjne "Cyfrowa Szkoła"


Śląski Kurator Oświaty, firma Aktin Sp. z o.o. oraz Expo Silesia  są organizatorami Ogólnopolskich Targów Edukacyjnych „Cyfrowa Szkoła”, będących kontynuacją organizowanych w latach ubiegłych sympozjów.

 

       

Celem imprezy jest promowanie najnowszych rozwiązań edukacyjnych, technologii informatycznych, pomocy dydaktycznych, podręczników w formie tradycyjnej oraz elektronicznej, metodyki nauczania we wszystkich typach szkół i placówek, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualizacji w nauczaniu wczesnoszkolnym oraz współczesnych osiągnięć techniki w szkolnictwie zawodowym. Podczas Targów zaproszone firmy zaprezentują nowe kompleksowe rozwiązania informatyczno-sprzętowe, udzielą szczegółowego instruktażu, jak z nich korzystać, gdzie pozyskiwać środki na ich wdrażanie i zabezpieczenie, wskażą, jak wyposażyć szkołę, aby stała się interaktywną szkołą przyszłości.

 

Sympozja, które poprzedzały Ogólnopolskie Targi Edukacyjne, odbywały się w latach 2009 - 2010 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim oraz w 2011 roku w siedzibie firmy Expo Silesia. Sympozja „Interaktywna Szkoła Przyszłości” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem środowiska oświatowego z województwa śląskiego.

 


 

 Organizatorzy: