INDUSTRYmeeting

Targi Technologii Przemysłowych

28 lutego - 2 marca 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Dziękujemy za udział i odwiedzenie nasz wydarzenia i już dzisiaj zapraszamy za rok!

 

Zapraszamy do udziału w unikatowym wydarzeniu dedykowanym innowacyjnym produktom i rozwiązaniom - Targach Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, których premierowa edycja odbędzie się wiosną w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

 
 
 

Zespół Expo Silesia z sukcesem od lat realizuje w tym regionie specjalistyczne targi branżowe, m.in.:  TOOLEX oraz ExpoWELDING. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy tym razem tworząc nową formułę kolejnego wydarzenia, dedykowanego kluczowym technologiom przemysłowym, obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące.

 

Dlaczego właśnie INDUSTRYmeeting?

 

Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni naszym Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. A wszystko to  w zintegrowanej przestrzeni i terminie, ponieważ cenimy czas i pieniądze naszych Klientów! Niskie koszty udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że w INDUSTRYmeeting naprawdę warto wziąć udział!

 
 
 

 

INDUSTRYmeeting, dzięki STREFIE KONSULTACYJNO-SEMINARYJNEJ stanie się doskonałą okazją do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Przyszłym transakcjom z pewnością sprzyjać będzie natomiast STREFA POKAZOWA, gdzie potencjalnym klientom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości - tak, jak gdyby pracowały właśnie w Państwa zakładzie produkcyjnym.


Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zapraszamy:

 

  • kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych
  • dyrektorów technicznych i wykonawczych
  • specjalistów i techników w zakładach przemysłowych
  • osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie
  • osoby odpowiedzialne za procesy technologiczne i techniczne w zakładach przemysłowych
  • specjalistów ds. planowania produkcji
  • pracowników naukowych

 

Dołącz do grona naszych Wystawców!
Już dziś zarezerwuj termin w kalendarzu!

20-21 lutego 2018