INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

27 - 28 lutego 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"INDUSTRYmeeting 2019 - nowa odsłona targów!

 

W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.


Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu i technologie przemysłowe.

 

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, ale też centrum branży Automotive. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w tym regionie, to znaczący atut tych targów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje i media branżowe.
 

 
Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zostanie zaproszona: kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.
 

Wzorem poprzedniej edycji Targom INDUSTRYmeeting towarzyszyć będzie Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle.


Po raz pierwszy pojawi się również Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX , którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz przemysłem. Premierę będzie miała również strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie zajmiemy się tematyką rewolucji przemysłowej.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA WYDARZENIA!