INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

27 - 28 lutego 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Wzorem poprzedniej edycji podczas targów nie zabraknie wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy.
 
Wspólnie z Fundacją Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu zorganizujemy konferencję pt: „Współczesne produkcja – kultura prężnego i szybkiego działania”, która stanowić będzie doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów z szeroko rozumianej branży produkcyjnej.


Targom INDUSTRYmeeting towarzyszyć będzie Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle. Po raz pierwszy pojawi się również Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie.

 

Zapraszamy.