INDUSTRYmeeting

Targi Technologii Przemysłowych

20 - 21 luty 2018

Dziękujemy za udział w targach!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Podczas targów INDUSTRYmeeting 2018, na stoiskach Wystawców zaprezentowane zostały liczne nowości, innowacyjne produkty i rozwiązania z branży przemysłowej:

 

DENIOS Sp. z o.o.   
ul. Słoneczna 26
05-816 Michałowice   
www.denios.pl


Bo zaufała nam natura: Katalog wiosenny DENIOS 2018
Pasją rynkowego lidera w dziedzinie bhp i ochrony środowiska również w 2018 r. pozostaje ochrona zasobów naturalnych i odpowiedzialne postępowanie z ludźmi i naturą. W nowym katalogu głównym DENIOS przedstawia wiele nowości we wszystkich grupach produktów.

Niezawodny partner w rozwiązywaniu problemów
Produkty DENIOS ułatwiają codzienne zadania, jednocześnie chroniąc pracowników i majątek przedsiębiorstwa. W nowym katalogu DENIOS prezentuje nowe rozwiązania w zakresie magazynowania niebezpiecznych substancji w budynkach, na przykład nowe wanny ze stali zwykłej i szlachetnej na małe pojemniki. Ich wymiary są tak dobrane, aby można je było optymalnie łączyć na europaletach. Można je również stosować bezpośrednio na stole roboczym albo w miejscu montażu. Inną nowością są plastikowe wanny na małe pojemniki ze wskaźnikiem wycieków. Oczywiście, nowe produkty zostały już sprawdzone przez TÜV / MPA. Do ekonomicznego przechowywania substancji niebezpiecznych w beczkach DENIOS oferuje nowe warianty stacji zbiorczej na materiały niebezpieczne Cubos.

Rozszerzenie asortymentu w zakresie manipulowania materiałami niebezpiecznymi
Nowością w manipulowaniu substancjami niebezpiecznymi są między innymi wózek do beczek Secu Comfort wykonany w wersji specjalnej do stref zagrożonych wybuchem, czy plastikowy wózek do sorbentów w rolkach. Obszerna grupa sorbentów chłonnych zostaje poszerzona o nowy asortyment, rolki DENSORB Economy plus.
DENIOS zwiększa również asortyment produktów FALCON.  W ofercie są nowe pojemniki do nalewania Lubriflex z wysokogatunkowego polietylenu oraz o pojemniki do zanurzania i mycia drobnych części. Jak zwykle klienci znajdą w nowym katalogu obszerne informacje dodatkowe i rady praktyczne.

O nas
DENIOS jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży wyrobów i usług w dziedzinie ochrony środowiska w zakładzie i bhp na stanowisku pracy. Wspomagamy klientów z przemysłu i usług, rzemiosła i handlu, a także instytucje publiczne, dostarczając zgodne z przepisami produkty, rozwiązania i indywidualne usługi w związku z obchodzeniem się z materiałami niebezpiecznymi. Podstawą naszego codziennego działania jest przy tym nasza pasja na rzecz ochrony zasobów naturalnych i odpowiedzialnego postępowania z człowiekiem i naturą. Wszystkie produkty DENIOS ze sklepu, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz aktualny stan prawny można znaleźć na  naszym portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.


 

Urząd Miejski w Brzesku
ul. Głowackiego 51
32-800 Brzesko
www.brzesko.pl
 


Subregion Tarnowski to silny gospodarczo obszar regionu Małopolska. Na terytorium 2532 km2 działa ponad 32 tys. firm. Mieszka tu ponad 350 tys. pracowitych i wykwalifikowanych ludzi. Tarnów to drugi po Krakowie ośrodek akademicki w Małopolsce. Subregion Tarnowski ma znakomitą dostępność komunikacyjną. Dotarcie do międzynarodowego lotniska Kraków – Balice zajmuje nieco ponad godzinę. Jeszcze krócej trwa dojazd do centrum Krakowa, a tam oprócz życia kulturalnego i naukowego króluje świat nowoczesnych technologii wspierany przez uniwersyteckie ośrodki badawczo – rozwojowe. Subregion Tarnowski ma kilka stref inwestycyjnych o dalszym potencjale rozwojowym i instytucje otoczenia biznesu z Tarnowskim Klastrem Przemysłowym na czele. Potencjał gospodarczy Subregionu Tarnowskiego jest promowany przez Fundację Małopolski Instytut Samorządowy, Gminę Brzesko oraz Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. - partnerów projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

The Tarnów Subregion is a strong economic region of the Małopolska Region. On the territory of 2532 km2, there operate more than 32 thousand companies. There live over 350 thousand industrious and skilled people. Tarnów is the second, following Krakow, academic center in the Małopolska Region. The transport accessibility of the Tarnów Subregion is excellent. It takes just over an hour to get to the Krakow Balice International Airport. One can access the center of Krakow even faster. There, apart from the cultural and scientific life, the world of modern technology is supported by university research and development centers. The Tarnów Subregion has several investment zones with further development potential and business environment institutions with the Tarnów Industrial Cluster at the forefront.

 


 

Euro Pro Group
ul. Jałowcowa 1
58-200 Dzierżoniów
www.europro.com.pl


Firma Euro Pro Group jako wyłączny Autoryzowany Dystrybutor Firmy FLIR zaprezentuje na Targach INDUSTRYmeeting 2018 najnowsze rozwiązania w zakresie kamer dla dronów oraz kamery ręczne dla Utrzymania Ruchu , oraz wykorzystywane  do  przeglądów w instalacjach grzewczych, wentylacji, serwisie , elektronice, medycynie, urządzeń mechanicznych, pomp itp. oraz na cele audytu w budynkach pod względem strat ciepła.  Najnowsze modele FLIRA dają szerokie możliwości aplikacji, posiadają alarm dźwiękowy, który przy przekroczeniu zadanego poziomu temperatury sygnalizuje stan niepożądany. Zakres temperatur oferowanych kamer daje możliwości pomiaru od -20 do 2000 stopni w najbardziej trudno dostępnych miejscach. Firma Euro Pro Group prowadzi ośrodek szkoleniowy  Infrared Training Center pod auspicjami FLIRA w zakresie szkoleń z Termowizji z wykorzystaniem w Energetyce i Budownictwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 


 

JORGENSEN CLEANTECH
ul. Willowa 20
05-825 Grodzisk Mazowiecki
www.jorgensen.pl


JORGENSEN CLEANTECH to certyfikowany dystrybutor UNIVERSAL ROBOTS, wiodącego producenta tzw. cobotów, lekkich robotów współpracujących, które pozwolą zautomatyzować niemal każdą manualną czynność, również przy krótkich seriach i szybkich przezbrojeniach.
Roboty można łatwo przemieścić między stanowiskami, jeszcze prościej robi się to przy pomocy mobilnego stanowiska ER5 firmy EASYROBOTICS, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

 

Oferta firmy EASYROBOTICS obejmuje też inną nowość: PROFEEDER, innowacyjny, modułowy podajnik do maszyn CNC, który pozwoli zwiększyć wydajność i równocześnie znacznie zredukować czas i koszty manipulacji detali.
U nas można też zobaczyć dodatki do robotów: Współpracujące chwytaki ONROBOT i czujniki siły OPTOFORCE, oraz SAFEDOOR (też nowość, dodatek do maszyn CNC).

 

 

Materialise S.A.
ul. Belgijska 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
www.materialise.pl

 

Od początku powstania firmy w 1990 r. naszym celem było odkrywanie wszystkich możliwości jakie oferuje druk 3D. Dlatego Materialise stosuje swoje doświadczenie w ramach szerokiej gamy rozwiązań z zakresu oprogramowania, inżynierii i usług druku 3D, które wspólnie tworzą kręgosłup tej branży.
Wszystkie dziedziny działalności firmy Materialise umożliwiają wielu branżom, takim jak opieka zdrowotna, motoryzacja, lotnictwo, sztuka i projektowanie czy też innym dobrom konsumpcyjnym tworzyć innowacyjne zastosowania druku 3D, które sprawiają, że świat staje się lepszym i zdrowszym miejscem.
Siedziba w Belgii oraz oddziały na całym świecie, zgromadziły największą grupę programistów w branży, tworząc tym samym jeden z największych zakładów druku 3D na świecie.

Dzięki możliwości zastosowania cyfrowego procesu produkcji, nasi odbiorcy wprowadzają innowacje, które mogą na zawsze zmienić oblicze ich branży.
To sprawia, że pozostajemy pionierami w swojej dziedzinie.
Specjalizujemy się w następujących technologiach druku 3D:
-SLS
-SLM
-SLA
-MJF
-FDM
-Polyjet
-Colorjet
-Vacuum Casting.
 


 

4Experience Sp z o.o.
 ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2/9
43-300 Bielsko Biała
www.4experience.co


4Experience to polski 35-osobowy zespół złożony z doświadczonych, samodzielnych ekspertów i inżynierów oprogramowania, który dostarcza dedykowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesu. Misją firmy jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw poprzez tworzenie innowacyjnych produktów z użyciem wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.
Wspomagamy naszych klientów w doborze jak najlepszych rozwiązań, zapewniamy wsparcie przy ich wdrożeniu, szkolimy również pracowników do efektywnego wykorzystania aplikacji.

 


 

DEKRA Certification Sp. z o.o.
Plac Solny 20
50-063 Wrocław
www.industrial.dekra.pl
www.dekra-certification.com.pl
 

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy) - globalnego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, certyfikacji, badań wyrobów, specjalistycznych usług dla przemysłu, audytów, inspekcji i nadzorów technicznych, rzeczoznawstwa oraz nadzorów inwestycyjnych.
W Polsce DEKRA obecna jest od ponad 20 lat. Dzięki doświadczonym ekspertom zapewnia kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorstw poprzez certyfikację systemów zarządzania i wyrobów oraz komponentów, jak również certyfikację osób.
DEKRA w Polsce świadczy zaawansowane usługi eksperckie w zakresie m.in.: bezpieczeństwa procesowego (PSM), zarządzania integralnością zasobów (AIM), oceny zgodności z dyrektywami UE (np. ATEX, dyrektywa maszynowa, dyrektywa ciśnieniowa PED), zaawansowanych badań materiałów, inspekcji i ekspertyz, certyfikacji łańcucha dostaw oraz Zakładowej Kontroli Produkcji.

 


 

Monagraph Studio
ul. Dworska 9A
32-651 Nowa Wieś
www.su3d.pl


Jednym z obszarów działalności naszej firmy jest druk 3D, czyli technologia przyrostowego wytwarzania przedmiotów (ang. Rapid Prototyping), gdzie niezależnie od wybranej technologii (FDM, SLS, SLA, POLYJET, itp.) tworzenie modelu sprowadza się do nakładania (także spiekania bądź utwardzania) warstw materiału, z którego powstanie wydruk 3D.

Oferta STREFY USŁUG 3D obejmuje także projektowanie CAD (2D i 3D). Na życzenie naszego Klienta (w oparciu o dostarczoną dokumentację 2D) wykonujemy modele 3D, które to następnie wykorzystujemy w technologii druku 3D. Dzięki zespołowi inżynierów z działu R&D, w naszej firmie realizujemy także kompleksowe konstrukcje maszyn
i urządzeń w oparciu o dostarczone założenia projektowe.

Ponadto SU3D oferuje także obróbkę CNC (toczenie, frezowanie, szlifowanie, elektrodrążenie, cięcie laserem, gięcie blach), dzięki czemu wykonany na indywidualne zamówienie przez nas projekt możemy zmaterializować, poprzez wykonanie prototypu jak i w dalszej kolejnoœści partii produkcyjnej.

STREFA USŁUG 3D jest także oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych drukarek 3D - HBOT3D. Dostarczymy Państwu kompleksowe rozwiązanie w postaci drukarki 3D, niezdędnego oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych, a także wdrożymy technologię szybkiego prototypowania w Państwa firmie.