HydroSilesia

Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej

8 - 9 października 2015

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Dziękujemy za udział w 7. Targach Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia 2015

 

Wydarzenie odbyło się w dniach 8-9 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym
Expo Silesia w Sosnowcu


Targi HydroSilesia to tradycyjne już spotkanie branży wodociągowo-kanalizacyjnej, podczas którego corocznie liczne grono specjalistów zapoznaje się z najnowszymi, innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu technologicznego procesu uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, zagospodarowania i utylizacji osadów ściekowych, inteligentnego opomiarowania, armatury wod-kan. 

 
     

Targi HydroSilesia to także forum dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi branży. Wzorem lat ubiegłych wystawie towarzyszyć będą konferencje i seminaria, będące źródłem wysoce specjalistycznej wiedzy.

 

Partnerzy Targów:

       

 


 

Wydarzenia towarzyszące: 

 

 • Konferencja HYDROINTEGRACJE 2015

  W ramach tegorocznej edycji wydarzenia uczestnicy będą dyskutować na temat "Systemów zarządzania bezpieczeństwem wody w bieżących realiach funkcjonowania". Podczas debaty poruszony zostanie m.in aspekt istoty i uwarunkowań bezpieczeństwa systemów zaopatrzenia wody oraz układów i podsystemów produkcji i dystrybucji wody w odniesieniu do współczesnych realiów funkcjonowania. Organizatorami Konferencji są: Śląski Klaster Wodny oraz
  Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.


 • Konkurs o Medal Targów Expo Silesia

  Tradycyjnie wśród zgłoszonych Wystawców Targów rozstrzygnięty zostanie konkurs mający na celu wybór najciekawszego produktu/usługi prezentowanego na Targach HydroSilesia. Nagrodą jest Medal Targów Expo Silesia wręczany podczas uroczystości pierwszego dnia Targów.

 • Konkurs Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego o nagrodę EUREKA
  Celem konkursu jest  wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych, innowacyjnych produktów, usług lub rozwiązań związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Komisja składająca się z przedstawicieli Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego dokona wyboru z pośród zgłoszonych produktów w oparciu o kryteria m.in innowacyjności, ekologiczności czy efektywności ekonomicznej.

 • Seminarium "Prawidłowy dobór i użytkowanie szalunków do wykopów"
  W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi normami i przepisami dotyczącymi zachowania zasad bezpieczeństwa podczas prac prowadzonych w wykopach, a także uzyskania informacji na temat prawidłowego doboru i stosowania szalunków. Wykład wzbogacony zostanie o pokaz demonstracyjny zabezpieczenia wykopu. Organizatorem wydarzenia jest KOPRAS Sp. z o.o.

 

 Równolegle z Targami HydroSilesia odbyły się:

 

7. Targi Analityki, Technik i Wyposażenia Laboratorium ExpoLab 

5. Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych

MELIORACJE 

1. Targi Gospodarki Miejskiej EkoMiasto