HydroSilesia

Forum Gospodarki Wodnej i Ściekowej

24 - 25 października 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Największa lekcja wiedzy o wodzie po raz trzeci w Expo Silesia
 
Skąd bierze się woda w kranie? Czego nie zobaczysz gołym okiem, a co dostrzeżesz za pomocą mikroskopu z wodociągowego laboratorium? Ile wody codziennie przepływa przez nasze miasta? Czy ryby pomagają zachować wodę w czystości? Jak nie marnować wody, czyli o pracy oczyszczalni ścieków? Tego wszystkiego, a także o wiele więcej najmłodsi mieszkańcy Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego dowiedzą się podczas 3. największej w Polsce lekcji wiedzy o wodzie, która za sprawą Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów, Katowickich Wodociągów, Sosnowieckich Wodociągów, Siemianowickich Wodociągów, Parku Wodnego w Tychach, a także Zagłębiowskiego WOPRu odbędzie się w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.
 
W dniach 24-25 października uczniowie zaproszonych mieli okazję przejść zakamarkami wodnego labiryntu edukacyjnego, wziąć udział w wodnych doświadczeniach i eksperymentach, by na koniec wykorzystać pozyskaną wiedzę biorąc udział w quizach, grach i zabawach. Zagwarantowaliśmy moc atrakcji i wiedzę, która pomoże kreować u najmłodszych postawy i zachowania proekologiczne. Bądźcie z nami!