GRINDexpo

Targi Technologii Szlifowania

14 - 15 lutego 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"PRZEMYSŁOWA WIOSNA W EXPO SILESIA

Za nami kolejna edycja Targów Technologii Szlifowania GRINDexpo w ramach INDUSTRYmeeting które odbyły się w Expo Silesia w dniach 28 lutego - 2 marca 2017r. Niezwykle pozytywny odbiór przez Wystawców i Zwiedzających targów GRINDexpo dobrze rokuje kolejnej edycji wydarzenia. Wystawa ponownie odbędzie się 14-15 lutego 2018 i jak co roku obfitowała będzie nie tylko w liczne nowości i premiery rynkowe, ale także zostanie wzbogacona wieloma wydarzeniami towarzyszącymi, takimi jak praktyczne pokazy maszyn „w ruchu”, merytoryczne spotkania, konferencje naukowe czy seminaria.

 
 

Przemysłowa wiosna w Expo Silesia zapowiada się niezwykle obiecująco! W ramach Targów Technologii Przemysłowych - INDUSTRYmeeting 2018 odbędą się specjalistyczne wydarzenia dla branży przemysłowej:

 

  • Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING
  • Salon Technologii Lutowania i Zgrzewania BRAZINGexpo
  • Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting

 

Nowością, uzupełniającą powyższy zakres tematyczny, będzie Salon Automatyki i Pomiarów ExpoAUTOMATYKA, który wzbogaci  wiosenną ofertę targową Expo Silesia dla profesjonalistów.

 

Zapraszając na targi w 2018 roku, zachęcamy Państwa  do zapoznania się  z materiałem  podsumowującym minioną edycję GRINDexpo 2017: Wideorelacja TV Zagłębie

 
Wybrane nowości i premiery rynkowe zaprezentowane przez Wystawców Targów GRINDexpo 2017:

    Szlifierka szerokotaśmowa (DIG Świtała Sp. z o.o.)
    Piły tarczowe do cięcia aluminium z powłoką PVD (Glamar Sp. z o.o.)
    KTP 300-150W (KT7 CNC LTD Sp. z o. o.)

Ponadto na stoiskach Wystawców można było zapoznać się z atrakcyjną ekspozycją maszyn i specjalistycznych narzędzi m.in. firm takich jak:  BOMAR, REM-TECH, Höganäs AB,  oraz wielu innych.