ExpoWELDING

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING

18 - 20 października 2016

Dziękujemy wszystkim za udział ! Już dziś zapraszamy na następną edycję w 2018 roku !

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" REKOMENDACJE

 

"Wysoko cenię naszą dotychczasową współpracę i jestem przekonany, że następna edycja targów spawalniczych nadal przyczyniać się będzie do wzrostu atrakcyjności Państwa wystaw i spotka się, jak zawsze, z dużym zainteresowaniem. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć i życzę następnych sukcesów."

 

prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk / Dyrektor / Instytut Spawalnictwa

 

 


 

"Targi ExpoWELDING są dla nas ważnym wydarzeniem, zwłaszcza tutaj na naszym lokalnym rynku. Firma PLASMA POINT to uznany producent sprzętu spawalniczego. Od 1988 roku opracowuje i wdraża coraz nowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne uchwytów do cięcia plazmą i laserem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu poszerzaniu produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości części eksploatacyjnych do większości wycinarek dostępnych na rynku. Naszą ofertę uzupełniamy o uchwyty i części eksploatacyjne do spawarek MIG i TIG.Od kwietnia 2009 roku rozpoczęliśmy dystrybucje naszych produktów na rynku polskim pod nazwą PLASMA-POINT POLSKA  z siedzibą w Tychach. Dysponujemy dużym magazynem z większością części dostępnych „od ręki”. We wrześniu 2011r  zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów firmy OPHIR uznanego producenta soczewek do wszystkich typów laserów.

 

Od 2009 roku wystawiamy się na większości imprez targowych o podobnej tematyce.Niezmiernie cieszę  się, iż mogliśmy uczestniczyć w tak dobrze zorganizowanej imprezie jaką jest ExpoWELDING. Pomogło nam to nawiązać kontakty z jeszcze większą liczbą potencjalnych klientów zwłaszcza z regionu Śląskiego."

 

Tomasz Lipiński / Doradca Techniczny / Plasma Point Polska

 


"Bardzo wysoko oceniam organizację ExpoWELDING 2014 jako największej imprezy do prezentacji nowości z dziedziny spawalnictwa i dziedzin pokrewnych w Polsce. Była to dla nas kolejna udana impreza. Możliwość podtrzymania kontaktów z dotychczasowymi odbiorcami i zaprezentowania im naszej targowej nowości. Udało nam się pozyskać nowych partnerów. Ilość zwiedzających i zainteresowanie naszym stoiskiem przerosło nasze oczekiwanie. Duże uznanie dla organizatorów za całe przedsięwzięcie."
 

Krystian Czerniak / Menedżer d. Rynku Polskiego / Kuhtreiber. s.r.o.

 


 

"Fronius Polska po raz pierwszy wzięło udział w Targach ExpoWELDING. Bez wątpienia to przedsięwzięcie stanowi najważniejsze wydarzenie tego typu w południowej Polsce. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni liczbą gości odwiedzających targi a tym samym stoisko Fronius, które okazało się wielkim sukcesem  i przyciągnęło wiele osób (...)."

 

Joanna FRIEDEK / Marketing & PR /Pricing & PreSales / Expert National Fronius Polska Sp. z o.o.

 


 

"Firma Ema-Brzezie Sp. z o.o. od wielu lat uczestniczy w Targach ExpoWELDING. Udział w ExpoWELDING daje nam możliwość bezpośredniego kontaktu z dotychczasowymi odbiorcami oraz zaprezentowanie naszych wyrobów i nawiązanie współpracy z nowymi klientami .Organizacja targów jest sprawna i profesjonalna . Wystawcy mogą korzystać z wszelkich udogodnień w zakresie umeblowania stoiska , niezbędnego sprzętu,  obsługi oraz gastronomii (...). Firma Ema-Brzezie Sp. z o.o. poleca wszystkim firmom z branży spawalniczej udział w kolejnych edycjach ExpoWELDING w Sosnowcu."

 

Roman Gaj/ Prezes Zarządu/ "Ema-Brzezie" Sp. z o.o.

 


 

"Targi ExpoWELDING są dla nas ważnym wydarzeniem, szczególnie że odbywają się co dwa lata. Dają nam możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami zainteresowanymi zagadnieniami z zakresu spawalnictwa, do których należy również odpowiednie przygotowanie rur do spawania. Nasza firma już od 20-tu lat dostarcza na polski rynek urządzenia do cięcia i ukosowania rur Orbitalum Tools oraz systemy rurociągowe Georg Fischer. Targi ExpoWELDING są również platformą do spotkań z naszymi partnerami i wymiany informacji dotyczących najbliższych jak i długo falowych planów w zakresie nowych inwestycji, nowych produktów i nowych rozwiązań (...)."

 

Danuta Ślwińska/ Dyrektor/  Aconexim Sp. J.