ExpoWELDING

Międzynarodowe Targi Spawalnicze

13 - 15 października 2020

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w 7. edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2020 organizowanych w dniach 13-15 października 2020r. Wydarzenie organizowane jest pod Patronatem oraz przy współpracy z Siecią Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytutem Spawalnictwa.

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tradycyjnie od ponad 10-ciu lat w sosnowieckim Expo Silesia specjaliści spawalnictwa mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą urządzeń i osprzętu niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu.


Lista Wystawców ExpoWELDING 2018


 

 Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 odbędzie się:

 

W ramach ostatniej edycji Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej zaprezentowane i omówione zostały najnowsze badania i doświadczenia związane z branżą spawalniczą zarówno w Polsce jak i Europie. W ramach konferencji odbyła się również sesja tematyczna "Łańcuch dostawców konstrukcji spawanych i usług NDT w budowie elektrowni jądrowej", a także warsztaty z zakresu energetyki jądrowej.

PROGRAM 60. MIĘDZYNARODOWEJ
KONFERENCJI SPAWALNICZEJ 


Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 odbędą się:

            
          
          Strefa Technologii Cięcia

              Strefa Bezpiecznego Spawania
             i Ochrony Przeciwpożarowej

          
        
          Strefa Robotyzacji i Automatyzacji           Strefa Badań Nieniszczących