ExpoURODA

Salon Trendów, Produktów i Usług Kosmetycznych

27 - 28 maja 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Jak wyglądać młodo i atrakcyjnie? Jaki makijaż i stylizacja paznokci są najbardziej trendy? Jak dbać o siebie i nie zbankrutować? Jakie kosmetyki są na topie w tym sezonie? Czy nadchodzi moda na naturalność, a zabiegi estetyczne odchodzą do lamusa? 
 
 

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź odwiedzając Salon ExpoURODA – zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 28 - 29 maja 2017!
 
Do udziału w ExpoURODA zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów, przedstawicieli sektora Spa&Beauty, właścicieli salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, medycyny estetycznej, dermatologii, solariów czy  laseroterapii, stylistów paznokci i makijażu, wizażystów, fotografów i blogerów urodowych, dietetyków, trenerów fitness i rozwoju osobistego.
 
W czasie Targów będzie można zapoznać się z szeroką ofertą salonów urody, poznać najnowsze zabiegi  pielęgnacyjne i upiększające, skorzystać  z bezpłatnych porad specjalistów z zakresu kosmetologii – m.in.: techniki makijażu, indywidualna ocena stanu skóry, dobór odpowiednich preparatów do pielęgnacji.  

Ofertę Wystawców uatrakcyjni wypełniony do ostatniej minuty program wydarzeń towarzyszących - w specjalnych strefach odbywać się będą warsztaty, pokazy i prezentacje produktów kosmetycznych.  Można będzie skorzystać z konsultacji ekspertów, wizażystów, stylistów, fryzjerów, dietetyków, a także zapoznać się z ofertą klinik stomatologicznych i hoteli spa&wellness.
 
Co ważne, nie jest to wydarzenie skierowane wyłącznie dla kobiet. Salony wychodzą z atrakcyjną ofertą również dla mężczyzn, których serdecznie zapraszamy. Dla panów z pewnością interesujące będzie spotkanie ze specjalistami od pielęgnacji i stylizacji brody - tyle olejków, szamponów, balsamów, wosków, szczotek i pędzelków nie śniło się nawet największym brodaczom.
 
Wiemy jak absorbujące jest bycie mamą. Często brakuje czasu nawet na makijaż, nie wspominając o zabiegach relaksacyjnych czy wizycie w SPA… Dlatego zapraszamy do salonu ExpoURODA towarzyszącego Targom Rodzice i Dzieciaki. 
 
 
 
Spędźcie ten weekend razem z nami !