EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

6 - 8 maja 2016

Zarejestruj się on-line i zdobądź ulgowy bilet wstępu -> Zakładka 'dla zwiedzających'!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"EXPOShooting - Targi z targetem na sukces!


W Sosnowcu zakończyła się druga edycja Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. To kolejne, obok EXPOGołębie, EXPOHunting i ExpoEXTREME targi z pasją realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

   
Tegoroczna ekspozycja zajęła przestrzeń całej hali naszego ośrodka, gdzie swoją ofertę zaprezentowało 79 Wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających - dystrybutorów i klientów indywidualnych.  Na sukces EXPOShooting złożył się również bogaty program wydarzeń towarzyszących.


Targi EXPOShooting zostały stworzone z myślą o osobach zainteresowanych bronią pneumatyczną, palną, czarnoprochową oraz kolekcjonerską. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji min.: zawody strzeleckie, czwarty otwarty turniej airsoftowy CQB, strzelnice ASG, strzelnice łucznicze, stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej do 17J, dynamiczne pokazy i prezentacje, turniej Juggera, a także strefa fantastyki militarnej.


ExpoShooting 2016:

 

 podsumowanie

galeria

 

 
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I POMOC W TWORZENIU WYDARZENIA WSZYSTKIM WYSTAWCOM I PARTNEROM! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ TARGÓW EXPOSHOOTING 12-14 MAJA 2017 ROKU!