ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2018

Dziękujemy i zapraszamy za rok w dniach 20-21 listopada 2019r.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

W EDYCJI 2018 BYLI Z NAMI :


 

______________________________________________________________________________

     

                           Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018 – już za nami!

Tegoroczne targi zgromadziły ponad 100 wystawców, dzięki którym mieliśmy możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz produktami i trendami w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Mogliśmy zobaczyć szeroką ofertę opakowań kartonowych, drewnianych, z tworzyw sztucznych, odzyskanego plastiku, opakowań transportowych i przemysłowych, rozwiązań logistyki wewnątrz magazynowej jak i transportowej. Nie zabrakło maszyn wytwarzających opakowania, pakujących oraz etykiet i maszyn etykietujących.
 

Wystawa podzielona była na dwa bloki tematyczne, pierwszego dnia targów 21 listopada zajęliśmy się tematyką automatyzacji, robotyzacji i zastosowaniem przemysłu 4.0 w branży opakowaniowej, a drugiego dnia - 22 listopada rozważaliśmy problematykę recyklingu odpadów i możliwości transformacji w kierunku Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

 

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP zorganizował Forum „Automatyzacja i robotyzacja – odpowiedź na wyzwania branży opakowań” oraz warsztaty z programowania robotów przemysłowych. Katedra Opakowalnictwa Towarów Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zorganizowała Konferencję Naukową "Opakowania dla ludzi i środowiska", poruszającą kwestie opakowań dla środowiska, opakowań dla ludzi oraz aktualnych wyzwań stojących przed całą branżą opakowań. Koło Naukowe Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przeprowadziło praktyczne warsztaty pt.; „Metody projekcyjne w badaniach opakowań”.

 

Drugiego dnia targów uczestniczyliśmy w konferencji pt.: Transformacja przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami w kierunku Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ). Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań podjęła się tego wyzwania, by wprowadzić nas w nowe realia.

 

PODSUMOWANIE ExpoOPAKOWAŃ 2018

 

O dobrej jakości targów świadczy liczne grono silnych Partnerów, instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierali ich rozwój oraz dbali o aspekt merytoryczny tegorocznej edycji wydarzenia. Kampanię reklamową Targów prowadziliśmy w mediach branżowych - czasopismach, portalach, biuletynach oraz w mediach społecznościowych.

                                      
   
Dziękujemy za udział i wsparcie w II edycji Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018.

Zapraszamy za rok 20-21 listopada 2019r.

 

 

Równolegle do Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA odbyły się Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Forum Silesia 3DPrint.