ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"



 Jaki wpływ ma wdrażanie idei Przemysłu 4.0, w tym głównie  automatyzacji i robotyzacji na produkcję? Czy zakłady produkujące opakowania mogą się już pochwalić sukcesami w tym obszarze? Jak efektywnie wykorzystać automatykę i roboty w zakładzie produkcyjnym?

Na te i inne zagadnienia poszukamy odpowiedzi pierwszego dnia targów 21 listopada 2018r, m.in. podczas:

° Forum "Automatyzacja i robotyzacja – odpowiedź na wyzwania branży opakowań" towarzyszącego Targów Opakowań. Forum organizowane jest przez Expo Silesia i Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Instytut PIAP poprowadzi również praktyczne warsztaty z programowania robotów przemysłowych.

 
 

° Konferencja Naukowa "Opakowania dla ludzi i środowiska", którą organizuje Katedra Opakowalnictwa Towarów Wydział Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dowiemy się m.in: jakie są nowoczesne metody badania  opakowań oraz proces projektowania produktu zintegrowanego.

 

Natomiast Koło Naukowe Opakowalnictwa Towarów UEK poprowadzi praktyczne warsztaty z marketingowych technik badań opakowań.

 

_______________________________________________________________________________

Drugi dzień targowy 22 listopada poświęcony będzie Recyklingowi i Gospodarce w Obiegu Zamkniętym.

Wzrost świadomości ekologicznej pokazuje, że nadchodzi czas, aby automatyzację i robotyzację wykorzystać do przetwórstwa opakowań, surowców i odpadów opakowaniowych, by odzyskiwać jak najwięcej na rzecz następnych pokoleń.

Takie działanie zdaje się być nieuniknionym krokiem do piątej rewolucji przemysłowej..         Czy to możliwe? A może już jesteśmy świadkami tych zmian w swoich zakładach?

 

Polska Izba Opakowań zaprasza na Konferencję Opakowaniową.

Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań wraz z Partnerami zaprasza na Seminarium „Opakowania i odpady opakowaniowe dzisiaj i jutro” oraz na szkolenie "Odpad opakowaniowy to surowiec".

 

Te i inne wydarzenia odbywać się będą 21 i 22 listopada 2018 w strefie konsultacyjno-seminaryjnej.

Szczegóły już wkrótce.