ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań i Technologii Pakowania

20 - 21 listopada 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce Opakowań w Przemyśle - Targach Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, organizowanych w dniach 20-21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo opisujące rynek opakowań, w ramach którego uczestnicy targów poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

   

Zapraszamy do prezentacji podczas Targów m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym oraz dostawców usług i rozwiązań około branżowych.
 

 

Do odwiedzenia Targów zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, a w szczególności branży: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, drukarni, introligatorni, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej...

 

Wraz z Targami Opakowań ExpoOPAKOWANIA odbędą się: 

 

Targi Technologi Klejenia ExpoBONDING 2019