EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Pokaz wabienia drapieżników


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting, po raz kolejny zwiedzający wzięli udział w pokazie wabienia drapieżników. To świetna okazja, aby poznać tajniki tej dziedziny łowów i udoskonalić swoje umiejętności. Częścią pokazu był konkurs dla zwiedzających, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody!

Organizatorem wydarzenia był GUNBROKER.PL - producent wabików na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Większość  wykonana jest z twardego drewna, wyposażona w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki. Z ofertą firmy można było zapoznać się na stoisku nr 86.

 

 
 

Pokazy wabienia jeleni


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting zaprosiliśmy Państwa na pokazy wabienia jeleni. Podczas prezentacji omówiono zachowania jeleni byków w czasie rykowiska i zaprezentowano najczęściej słyszane głosy, np. młody byk szukający łani, stary byk szukający łani, byk stadny - tzw. dzierżyciel chmary, wyzywanie do walki dwóch byków w podobnym wieku. Mogli Państwo dowiedzieć się, na czym polega sztuka wabienia, jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem.

 

Pokazy poprowadził Tomasz Maliński, wielokrotny Mistrz Polski i dwukrotny mistrz Europy w Wabieniu Jeleni.

 

 

 

Amatorski konkurs wabienia jeleni na byle czym

 
W tym roku zaprosiliśmy Państwa do uczestnictwa w amatorskim konkursie Wabienia Jeleni, z nagrodami od marki Tagart [stoisko nr 133]. Zmierzyliście się z innymi, wabiąc na rolce od wykładziny, rurze od odkurzacza, bądź używając innych, nietypowych akcesoriów. W Jury zasiadał między innymi Mistrz Europy w Wabieniu Jeleni - Tomaaaaasz Maaaaliński!!