EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Lasy Państwowe – stoisko nr 80 i 172IX edycję Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting objęły Patronatem Honorowym Lasy Państwowe. Szczególnego wsparcia Targom udzieliła Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Warszawie oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach. Partnerem Targów została także Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu.

 


Na stoisku Lasów Państwowych pod numerem 172 będzie można byłouzyskać szczegółowe informacje z zakresu prowadzenia gospodarki łowieckiej, w tym organizacji polowań, na terenie ośrodków hodowli zwierzyny LP. Odbywały się tu będą projekcje filmów o tematyce przyrodniczej i łowieckiej.

 


W ramach projektu „Zdrowa żywność z polskich lasów”, zwiedzający mieli okazję spróbować wyjątkowo smacznych i zdrowych wędlin z dziczyzny oraz leśnych miodów.

         
     


Jak co rok, w edukacyjnej części ekspozycji Lasów Państwowych, przedstawiciele Nadleśnictw z terenu RDLP w Katowicach przygotowali bogatą ofertę, skierowaną w  szczególności do dzieci i młodzieży. Leśnicy z Nadleśnictwa Katowice opowiadali o pracowitym życiu pszczół, Leśnicy z Nadleśnictwa Kobiór zaprezentowali swój bogaty dorobek w dziedzinie hodowli i ochrony żubra, a Leśnicy z Nadleśnictwa Wisła chwalili się swoimi sukcesami w hodowli wolierowej głuszca i wsiedlaniu tego gatunku na stokach gór Beskidu Śląskiego. Edukatorzy z Nadleśnictwa Siewierz zaprosili zwiedzających do udziału w konkursach edukacyjnych z nagrodami, a na dzieci czekały  ciekawe propozycje gier i zabaw o tematyce przyrodniczej. 


Na stoisku Lasów Państwowych pod nr 80 Ośrodek Techniki Leśnej w Jarocinie zaprezentował specjalistyczne urządzenia zaprojektowane specjalnie dla myśliwych.