EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Akademia EXPOHunting

 
 

Akademia EXPOHunting to cykl wykładów i prelekcji poświęconych tematom ważnym i ciekawym. Szczegóły dotyczące spotkań, wydarzeń i nowości znajdą Państwo poniżej.

 

 

 

Szkolenie z pomocy przedmedycznej dla strzelców i myśliwych

 

Tematem szkolenia przygotowanego przez Centrum Myśliwskie Deer było wykorzystanie staży taktycznej CAT oraz opatrunku izraelskiego w przypadku postrzału lub znacznego uszkodzenia ciała u poszkodowanego.  Pokazane zostały ogólne zasady udzielania pierwszej pomocy ofiarom postrzałów i zaopatrzenie krwotoków masowych.

 


 

 

Broń palna myśliwska w świetle aktualnej ustawy o broni i amunicji - posiadanie, przechowywanie, użyczanie

 

Spotkanie przygotowane przez eksperta ds. broni palnej, Adama Fudalika, dedykowane dla przyszłych i aktualnych posiadaczy broni palnej myśliwskiej. Broń palna myśliwska w świetle aktualnej ustawy o broni i amunicji - posiadanie, przechowywanie, użyczanie. Będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania: Co zrobić w razie utraty uprawnień do jej posiadania,  w razie śmierci posiadacza broni, jakie sankcje grożą za nie posiadanie dokumentów uprawniających do dysponowania bronią i wiele innych związanych z tematem myśliwskiej (i posiadanej w innych celach) broni pytań.


Adam Fudalik - ma nieprzerwaną styczność z bronią palną od przeszło 30 lat. Myśliwy, kolekcjoner, sportowiec, nauczyciel przedmiotu Przysposobienie Obronne (edukacja dla bezpieczeństwa), były żołnierz zawodowy wojsk powietrznodesantowych oraz ekspert Wydziału Postępowań Administracyjnych KWP w Krakowie - aktualnie właściciel Firmy zajmującej się Bronią, Doradztwem i Szkoleniem.

 


 

 

 
 
Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Broni zaprosiło  na prelekcje "ABC broni czarnoprochowej" oraz dotyczące Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni.
 

 
 

 
Polskie Stowarzyszenie Myślistwa Łuczniczego PBA zaprosiło na swoje stoisko [numer 65] na pokazy i prezentacje  tajników  myślistwa łuczniczego.