EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Kuchnia myśliwska i trunki
 
 
Dla wszystkich wielbicieli kuchni myśliwskiej mieliśmy bardzo dobre informacje! Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting Wasze kubki smakowe mogły delektować się smakiem pysznych wyrobów z dziczyzny na kilku stoiskach strefy "Dary Lasu".
 
Dzisiejsze czasy to żywność pełna chemii i innych „E” dodatków. Dlatego kuchnia, której podstawowym składnikiem jest zdrowe, „dzikie” mięso, to naprawdę świetny wybór. Znajomość właściwych czynności i procedur, dotyczących odpowiedniego obchodzenia się z mięsem po jego zdobyciu, jest gwarancją uzyskania najlepszego smaku przyrządzanych potraw. Takie porady również uzyskacie u naszych Wystawców.
 
Zaprosiliśmy do Leśniczówki – Wyroby z dziczyzny [stoisko nr 24]  oraz do Wiejskiej Chaty [stoisko nr 19]. Smakołykami z kniei ugościła Was również firma Wyroby z dziczyzny „Impress” [stoiska nr 11 i 54]. Wielbiciele ryb nie przeszli obojętnie obok stoiska nr 16, gdzie czekały Mazurskie Ryby.

Mięsożernych głodomorów, lubiących wyzwania i dobre jedzenie zaprosiliśmy na zawody w jedzeniu Wildburgerów!
 
Bez trudu trafiliście też na stoisko nr 135, a wszystko dzięki zapachom, które  unosiły się w powietrzu z pokazów kulinarnych „Dzikiej kuchni” znanej z TV Darz Bór!

W ramach projektu „Zdrowa żywność z polskich lasów”, zwiedzający mieli okazję spróbować wyjątkowo smacznych i zdrowych wędlin z dziczyzny oraz leśnych miodów. A wszystko to na stoisku Lasów Państwowych pod nr 172.

Doskonałym uzupełnieniem kuchni myśliwskiej są różnego rodzaju trunki. Wiedzą o tym wszyscy, którzy odwiedzili stoisko: Nalewki Staropolskie [nr 7], Nalewkarnia Longinus [nr 22], Browar „EDI” [nr 26], Browar Koreb [nr 23] oraz Gościniec Salmopolski [nr 13].