EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"III Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu wraz z Organizatorem IX Edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2018 w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić na III Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich.


Wystawa odbędzie się podczas trwania Targów, w sobotę 17 marca i jak co roku stanowić będzie jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających oraz wystawców z całej Polski i Europy. Zadaniem Wystawy jest szeroko pojęta popularyzacja kynologii łowieckiej zarówno wśród myśliwych, jak i osób nie związanych z wykonywaniem polowań. Jest to jedyna tego typu Wystawa w Polsce.


Warunkiem udziału jest posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich. Od tego roku nowa formuła Wystawy dopuszcza zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej, lecz również w klasach młodzieży, pośredniej, otwartej, championów i weteranów z dołączonym ww Certyfikatem.]

 

 


 


Ilość zgłoszeń nie powinna przekroczyć 100. Serdecznie zachęcamy do udziału gdyż oprócz tradycyjnych dyplomów i pucharów wzorem lat ubiegłych, organizatorzy przewidują bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Ras będą mieli możliwość zaprezentować się uczestnikom Targów na głównej arenie.  Wezmą  również udział w Prezentacji Psów Myśliwskich oraz wyborze Championa Publiczności EXPOHunting 2018.


Zaproszenie do sędziowania przyjęli Międzynarodowi Sędziowie Kynologiczni: Pani Ewa Pyrchała i Pan  Aleksander Skrzyński.

 

SPONSORZY NAGRÓD:

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział BYTOM

ARION 

Hodowla Wyżłów Niemieckich Krótkowłosych "ze Snu Nemroda"

 

     
   

 

 


Szczegółowe informacje na stronie www.zkwpbytom.pl.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!