EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019

Zarejestruj się online! Upoluj ulgowy bilet wstępu!


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"IV Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu wraz z Organizatorem X Edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2019 w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić na IV Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich.


Wystawa odbędzie się podczas trwania Targów, w sobotę 6 kwietnia i jak co roku będzie stanowiła jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających oraz wystawców z całej Polski i Europy. Zadaniem Wystawy jest szeroko pojęta popularyzacja kynologii łowieckiej zarówno wśród myśliwych, jak i osób nie związanych z wykonywaniem polowań. Jest to jedyna tego typu Wystawa w Polsce.


Warunkiem udziału jest posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich. Nowa formuła Wystawy dopuszcza zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej, lecz również w klasach młodzieży, pośredniej, otwartej, championów i weteranów z dołączonym ww Certyfikatem.]

 

 

 

 

Oprócz tradycyjnych dyplomów i pucharów wzorem lat ubiegłych, organizatorzy przewidują bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Ras będą mieli możliwość zaprezentować się uczestnikom Targów na głównej scenie oraz wezmą udział w wyborach ulubieńca publiczności o tytuł Championa EXPOHunting 2019.


Sędziowie

 

Izabela Krasowska-Salamon sędziować będzie psy ras myśliwskich z V, VII i VIII grupy FCI,
Leszek Salamon: psy ras myśliwskich grupy III, IV i VI FCI


Szczegółowe informacje na stronie ZKwP Oddział Bytom.