EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"  Konkurs z meganagrodą!

 
Już niedługo widzimy się na ExpoHunting! Postanowiliśmy przygotować dla Was niespodziankę. Wszystkich zwiedzających zapraszamy do udziału w konkursie! Skoro o konkursie mowa, musi być nagroda! Konkurs rozgrzeje emocje do czerwoności, a od nagrody powieje chłodem ;-). Do wygrania będzie CHŁODNIA DARO MINI firmy VACUUM-GLOBAL [www.vacuum-global.pl]. Pewnie jesteście ciekawi co zrobić, żeby wygrać?! Poniżej szczegóły:

1.    Odwiedź Targi EXPOHunting w dn. 17.03.2018 [sobota] w godzinach od 10:00 do 15:00
2.    Pobierz z Biura Obsługi Zwiedzających Kupon Konkursowy
3.    Zapisz na nim wymyślone przez siebie  hasło promujące Targi EXPOHunting
4.    Zostaw Kupon w Biurze Obsługi Zwiedzających do godz 15:30
 
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi dn. 17 marca 2018 r. o godz. 16:45 po zakończeniu KONKURSU na scenie podczas Targów.
Jest jeszcze sporo czasu, więc niech moc kreatywności będzie z Wami! czekamy na Was na EXPOHunting!
 

  

Konkursy wiedzy o łowiectwie

 

W sobotę i niedzielę podczas EXPOHunting, znawcy i miłośnicy myślistwa będą mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w Konkursach Wiedzy Myśliwskiej. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają nagrody i upominki ufundowane przez portal Poradnik Łowiecki.

 


Pytania na potrzeby Konkursu, które przygotuje Pan Piotr Gawin z portalu poradniklowiecki.pl, swoim zakresem obejmą wiedzę ogólną o myślistwie, wiedzę o broni, języku myśliwych, kynologii, znajomość przepisów prawnych i tradycji łowiectwa. Nie zabraknie również pytań przygotowanych przez Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Brynku.

 

Regulamin konkursu

  

Konkurs o wabiki myśliwskie 

 

Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting po raz kolejny zwiedzający mogą wziąć udział w pokazie wabienia drapieżników. To świetna okazja aby poznać tajniki tej dziedziny łowów i udoskonalić swoje umiejętności. Częścią pokazu będzie konkurs dla zwiedzających, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody!
 
Organizatorem wydarzenia jest GUNBROKER.PL - producent wabików na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Większość  wykonana jest  z twardego drewna, wyposażona w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki. Z ofertą firmy można zapoznać się na stoisku nr 86.
 
 
 
ZAPRASZAMY DO ZABAWY W KASIARZA! 

 
SejfNet zaprasza na swoje stanowisko, gdzie w sobotę od 10:00 do 17:00 odbędzie się konkurs, w którym można będzie wygrać sejf z certyfikatem S1- Koliber 20 firmy Konsmetal z zamkiem szyfrowym mechanicznym o wartości ponad 750 zł. Przewidujemy także nagrody pocieszenia, dla wytrawnych kasiarzy, którzy zajmą miejsca drugie i trzecie.
Pocieszać będą sejfy na klucze marki YALE ;) i kupony na zakupy od SEJFNET

ZASADY KONKURSU
Pojawiasz sie na stanowisku SejfNet, wypisujesz krótki formularz i masz do dyspozycji dwie, maksymalnie jednominutowe, próby otwarcia sejfu Koliber 20 z zamkiem szyfrowym mechanicznym. Najlepszy z Twoich czasów zostanie zanotowany i jeżeli okaże się, że otwarłeś sejf najszybciej wśród wszystkich uczestników, ten sejf będzie Twój!

Pomiar czasu będzie dokonywany przez Ciebie samego, przy pomocy stopera sportowego.

Oczywiście przewidujemy "drobne" ułatwienie. Będziesz znał kod i możesz zapoznać się przed podjęciem próby z instrukcją otwierania tego typu zamków.

Więcej informacji na stronie internetowej...