ExpoBONDING

Targi Technologii Klejenia

21 - 22 listopada 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" ZAUFALI NAM

 

 


 

Dziękujemy za udziału w premierowej edycji wydarzenia poświęconemu tematyce klejenia w przemyśle - Targach Technologii Klejenia ExpoBONDING, który odbył się w dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.


 
Mając na uwadze perspektywy rozwoju branży klejenia w Polsce i Europie podjęliśmy decyzję o organizacji specjalistycznego wydarzenia. Celem Targów ExpoBONDING było stworzenie miejsca cyklicznego spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu.

 

Równolegle z Targami ExpoBONDING odbyło się I Międzynarodowe Seminarium Klejenia  pt.: Klejenie w aplikacjach przemysłowych organizowane przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic oraz Instytut Fraunhofera w Bremen.

Do prezentacji podczas Targów zaprosiliśmy m.in.: producentów i dystrybutorów klejów przemysłowych, środków oczyszczania powierzchni oraz chemii przemysłowej, uszczelniaczy i żywic, pistoletów i narzędzi specjalistycznych, robotów i zrobotyzowanych linii klejących, osprzętu i narzędzi ręcznych, artykułów BHP.

 


 

Do odwiedzenia Targów zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich niemalże sektorów przemysłu, a w szczególności branży: automotive, tworzyw sztucznych, konstrukcji stalowych, kolejowej, budowlanej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, elektrycznej, meblarskiej, opakowaniowej, przemysłu skórzanego, szklarskiej. 

W tym samym czasie odbyły się:

  • Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT
  • Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET
  • Forum Silesia 3DPrint
  • Konferencja "DRUK 3D w branży Automotive"
  • X Polskie Forum Stali Nierdzewnych