Expo Beton

Targi Technologii, Produkcji i Wykorzystania Betonu

10 - 12 września 2009

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Premierowe Targi Technologii, Produkcji i Wykorzystania Betonu ExpoBeton oraz drugą edycję Targów Maszyn Budowlanych, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury INFRA-Meeting odwiedziło około 2,5 tysiąca osób. Te dwie wystawy zgromadziły w sosnowieckim Centrum Targowo-Wystawienniczym 65 wystawców z  Polski, Włoch i Holandii.


W ramach targów ExpoBeton prezentowali się na wystawie przedstawiciele branż, które są związane z „tworzywem betonowym”, począwszy od fazy przygotowania surowców poprzez technologię produkcji aż do pomysłów na wykorzystanie. Tego typu targi odbyły  się w Polsce po raz pierwszy. Okazje do promocji podczas targów mieli producenci akcesoriów betonowych, kostki betonowej, różnego typu maszyn oraz przedstawiciele pracowni informatycznych czy studiów projektowych. Ciekawostką była pompa do betonu Sermac Extreme 5Z41, która jest absolutnym hitem na rynku europejskim.


Tereny wystawiennicze zapełniły się także różnego typu koparkami, walcami, naczepami, lawetami i przyczepami, sprzętem i materiałami do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych oraz maszynami i urządzeniami do robót ziemnych czy do produkcji i transportu betonu. W tym roku prezentowane na targach były również oferty poświęcone tematowi związanemu z poprawą bezpieczeństwa na drogach. Targom towarzyszyło duże wydarzenie konferencyjne - jedyny w tym roku w woj. śląskim Ogólnopolski Konwent Dyrektorów Zarządów Dróg Wojewódzkich.


W Expo Silesia trwają przygotowania do kolejnej edycji targów INFRA-Meeting oraz ExpoBeton, które odbędą się już we wrześniu 2010 roku. O postępach w budowaniu imprezy będziemy Państwa informować na bieżąco. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.