EkoWASTE

Targi Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych

21- 22 maja 2014

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Dziękujemy za udział w 4. Targach Gospodarki Odpadami, Recyklingu oraz Technik Komunalnych EkoWaste 2014


Expo Silesia pod znakiem EKOLOGII

 

Podczas Targów EkoWaste sosnowiecka hala Expo Silesia zamieniła się w  prawdziwe centrum informacji związanej z ekologią, techniką komunalną, recyklingiem i efektywnym zarządzaniem gospodarką odpadami. W ramach wydarzenia co roku prezentujemy oraz promujemy najnowocześniejsze technologie, metody oraz urządzenia przeznaczone sektorowi komunalnemu i pokrewnym branżom przemysłu.

EkoWaste to również czas poszerzania wiedzy na tematy ekologiczne. Targom towarzyszą liczne Konferencje i Seminaria, podczas których eksperci dyskutują na temat aktualnych zagadnień branży. W ramach wydarzenia kreujemy i propagujemy postawy proekologiczne. Bądź EKO razem z nami!

 

Do udziału w Targach EkoWaste zaprosiliśmy:

 

Firmy oferujące odbiór, transport, sortowanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych i przemysłowych, producentów i dystrybutorów pojazdów i maszyn komunalnych, firmy recyklingowe, producentów sprzętu specjalistycznego, firmy świadczące usługi utrzymania czystości i porządku, a także utrzymania i konserwacji terenów zielonych, producentów rozwiązań z zakresu energetyki miejskiej, wydawnictwa branżowe, firmy świadczące usługi w zakresie doradztwa i finansowania inwestycji.

 


 

Do odwiedzenia Targów EkoWaste zaprosiliśmy:

 

Przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w tym Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów, Naczelników wyselekcjonowanych Wydziałów Urzędów Miast (m.in. komunalnego, ochrony środowiska, ekologii, dróg i mostów, gospodarki nieruchomościami, planowania przestrzennego, centra zarządzania kryzysowego), przedstawicieli branży gospodarki odpadami, recyklingowej, komunalnej, energetyki miejskiej.