BCC Dzieciom

29 listopada 2013

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
"Krav Maga KIDS jest idealnym sposobem urozmaicenia czasu wolnego dla najmłodszych, jak również starszych w młodzieńczym wieku buntownika.


 

Zajęcia te oparte są o metodę programowego usprawniania budują dbałość o ciało i umysł. Kształtowanie prawidłowej postawy moralnej oraz zrównoważony rozwój fizyczny pozwala wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia oraz umocnić dobrą samoocenę.


 

Witaj w świecie przygody, zabawy i bezpieczeństwa naszych dzieci. Krav Maga KIDS to nowatorskie podejście do zajęć pozalekcyjnych dla najmłodszych, których głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa bezpośredniego dzieci i młodzieży. Krav Maga Kids to ogólnorozwojowe zajęcia z elementami samoobrony prowadzone w formie zabawowej. 

 

Swobodna atmosfera oraz bezpośredni kontakt dziecka z rówieśnikami i instruktorem, ale równocześnie ustalanie i egzekwowanie zasad i dyscypliny pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka.                      

    
 

Największą zaletą prowadzonych zajęć jest położenie silnego nacisku na kształtowanie świadomości procedur bezpieczeństwa* oraz elementy ćwiczeń korekcyjnych – niezwykle ważnych dla prawidłowego wzrostu i kształtowania prawidłowej postawy ciała młodych osób (*procedury bezpieczeństwa dla najmłodszych to podstawowe zasady i taktyki zachowania się podczas sytuacji zagrożenia, np. co robić w przypadku nagabywania przez nieznajomych, jak bezpiecznie upadać, jak skutecznie wezwać pomoc/pogotowie itp. itd.). Krav Maga Kids jest idealnym sposobem urozmaicenia czasu wolnego dla najmłodszych. Zajęcia te oparte są o metodę programowego usprawniania, w wyniku której kształtowana jest prawidłowa postawa moralna i zrównoważony rozwój fizyczny co bezpośrednio przekłada się na wzmocnienie samooceny oraz poczucia bezpieczeństwa.www.kravmagakids.sagot.pl