BCC Dzieciom

29 listopada 2013

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 

Hama – niemiecki producent akcesoriów do elektroniki użytkowej, a także dystrybutor renomowanych marek z siedzibą Monheim w Bawarii. Firma założona w 1923 w Dreźnie przez 18-letniego fotografa Martina Hanke jako Hamaphot KG. W początkowej fazie zajmowała się dystrybucją oraz produkcją akcesoriów fotograficznych. W 1966 roku firma przyjęła nazwę Hama. W 1993 roku rozszerzyła asortyment o dodatki komputerowe i telefoniczne.


Hama współpracuje ze wszystkimi liczącymi się sieciami handlowymi na świecie, co sprawia, że w jej portfolio znajdują produkty wielu znanych producentów m.in. Beats by Dr. Dre, Marshall, Koss, SanDisk, Skullcandy, Samsonite, Rapoo czy Sanyo. Hama posiada 6 własnych marek oraz jest wyłącznym dystrybutorem 23 marek pochodzących od innych producentów. Asortyment firmy zawiera ponad 18  tysięcy produktów, w tym 6 tysięcy dostępnych jest w Polsce.


Hama to także prekursor nowatorskich rozwiązań. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła kable USB 3.0, kable HDMI zgodne ze standardem HDMI High Spd Ethernet, czy akcesoria do iPhone’a 4 i  iPada.


Firma posiada 18 oddziałów, większość ulokowanych w Europie, m.in. Austrii, Czechach, Danii, Francji, Hiszpanii, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Polsce, Wielkiej Brytanii. Trzy oddziały Hama znajdują się poza Starym Kontynentem – w Chinach, Honkongu oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.