WIRTOTECHNOLOGIA

Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

3 - 5 października 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Targów WIRTOTECHNOLOGIA 2017. Wzorem poprzedniej, wydarzenie odbędzie się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017 oraz Targami Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2017.  Udane poprzednie edycje są dowodem na to, że właśnie w Sosnowcu spotyka się branża oraz najlepsi specjaliści, a wydarzenie odwiedzają znakomici Goście.

 

Ekspozycja, która została zaprezentowana przez Wystawców podczas minionej edycji 2016 po raz kolejny okazała się wielkim sukcesem i zajęła przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw.  Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów branży obróbki metalu, które sukcesywnie wyznaczają trendy!

  
 

Nasi Wystawcy potwierdzają, że wydarzenie to jest doskonałym narzędziem biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami.

 

Targom w 2016 r. towarzyszyły także liczne prezentacje nowości i premier na polskim rynku. Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbyły się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, a także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

 

O mocnej pozycji na targowym rynku świadczy m.in. prestiżowy  Honorowy Patronat Ministerstwa Rozwoju, a także liczne grono silnych Patronów - instytucji branżowych, uczelni wyższych oraz mediów, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców uzupełnił bogaty program wydarzeń.

 
   

Targi w skrócie: