TOOLEX

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

2 - 4 października 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"TOOLEX - narzędzie do biznesowego sukcesu!

 

Już dziś zarezerwuj termin w kalendarzu!

 

2-4 października 2018

 

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX! Edycja 2017 zapowiada się równie imponująco, co zrealizowana w 2016r.: Targi Toolex zajęły wtedy przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw., a na sukces wydarzenia złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło wtedy blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów branży obróbki metalu, które sukcesywnie wyznaczają trendy! Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem TOOLEX 2016. Edycja 2017 już w październiku!

  
 

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami.

O mocnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy m.in. prestiżowy  Honorowy Patronat Ministerstwa Rozwoju, a także liczne grono silnych Patronów - instytucji branżowych, uczelni wyższych oraz mediów, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców uzupełnił bogaty program wydarzeń.

   

Targi TOOLEX 2016 w skrócie: