TOOLEX

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

4 - 6 października 2016

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"TOOLEX - narzędzie do biznesowego sukcesu!
 
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów TOOLEX. To najdynamiczniej rozwijające się i największe jesienne wydarzenie dla branży w Polsce, które ponownie odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu w dniach 4-6 października 2016 roku.   
 
Podczas tegorocznej edycji w Expo Silesia będzie:
 

 

Nowością tegorocznych Targów jest specjalna STREFA USŁUG 3D będąca propozycją dla firm œświadczących szeroko pojęte usługi 3D, w tym w szczególności związanych z drukiem 3D, czyli technologią przyrostowego wytwarzania przedmiotów [m.in.: drukarki 3D i ich części, skanery 3D, filamenty, oprogramowanie]

 
 
   
 
Podczas minionej edycji targów po raz kolejny został pobity rekord frekwencji, zarówno w liczbie Wystawców, jak i w ilości osób odwiedzających wystawę. Przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, na których zaprezentowano 410 maszyn w ruchu i kilkadziesiąt nowości, przeżywały prawdziwe oblężenie profesjonalnych Zwiedzających. Warto wspomnieć, że targi zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu innych znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.
   
 
Kolejna edycja Targów TOOLEX 2017 odbędzie się w dniach 3-5 października 2017r.
 
 
Pozdrawiamy
Zespół Targów TOOLEX