SILTERM

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej

20 - 22 lutego 2015

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL, który odbędzie się w dniach 20-22 lutego 2015 roku stanowi drugą pod względem wielkości część Targów Budowlanych SIBEX. Gromadzi on największą liczbę firm z branży instalacyjnej oraz grzewczej co pozwala Zwiedzającym na zapoznanie się z ogromem nowości oraz innowacyjnych rozwiązań pojawiających się na rynku.

SIBEX - największa wystawa branży budowlanej na południu Polski jest jednym z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z etapem planowania budowy czy remontu domu (mieszkania), wybór materiałów i technologii, uzyskiwanie kredytu, usługi budowlano-remontowe, wykończenie i wyposażenie.
Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

W ciągu siedmiu minionych lat w Expo Silesia w Sosnowcu odbyło się 11 wystaw budowlanych (7 w lutym i 4 we wrześniu. Wzięło w nich udział 870 firm, wiele z nich wielokrotnie. Szeroki zakres działalności firm prezentujących swoją ofertę pozwala Zwiedzającym na porównanie i ocenę wielu ofert w jednym miejscu, w krótkim czasie. Ostatnia lutowa edycja w 2014 roku to oferty 195 przedsiębiorstw zaprezentowane na powierzchni 5.000 m2 (brutto) i 7 tysięcy zwiedzających.

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających: pokazy, seminaria, dyżury ekspertów czy też np. budowa domu na żywo…

Targi SIBEX 2015 łączy bardzo atrakcyjna oferta cenowa z Targami SIBEX Jesień 2015:

Każda firma, która zdecyduje się na uczestnictwo w obydwu proponowanych wydarzeniach targowych otrzyma:

•    10% rabatu od promocyjnych cen powierzchni dla Targów SIBEX 2015 obowiązujących do 20 grudnia 2014 roku

oraz

•    30% rabatu od ostatecznych cen powierzchni dla Targów SIBEX Jesień 2015 obowiązujących od dnia 1 lipca 2015

Warunkiem otrzymania powyższych rabatów jest jednoczesne złożenie Formularzy Zgłoszenia na obydwie edycje Targów oraz wpłata zaliczki, zaś o lokalizacji stoisk - jak zawsze w przypadku realizowanych przez nas wydarzeń decyduje kolejność zgłoszeń.

Efekty marketingowe przyszłorocznych targów budujemy już dziś!


Zapraszam do rozmów w tej sprawie i planowania udziału w naszych targach.
Pozostaję do Państwa dyspozycji.Henryk Skup
Dyrektor Targów