SilesiaINNOWACJE

Forum Transferu Nowych Technologii, Innowacji i Rewitalizacji w Przemyśle

24 marca 2014

 
Współpraca medialnaDziękujemy za udział w premierowej edycji Forum Transferu Nowych Technologii, Innowacji i Rewitalizacji w Przemyśle Silesia Innowacje

 

Wydarzenie odbyło się w dniu 24 marca 2014r w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu

 

Forum Silesia Innowacje to wydarzenie które było jedynym w swoim rodzaju spotkaniem dla branży w Polsce południowej, a jego tematyka skupiła się wokół szeroko rozumianych nowych technologii, innowacji i rewitalizacji w przemyśle w nawiązaniu do branży ochrony środowiska, automotive, energetyki i IT. Wydarzeniu temu merytorycznego wsparcia udzielił Prof. Jerzy Buzek Poseł do Parlamentu Europejskiego.

 

Głównym celem organizacji Forum  było pobudzenie innowacyjnego myślenia w biznesie i nauce w kontekście możliwości pozyskiwania środków na innowacje w nowym okresie programowania.

 

Patronat Honorowy


  
 
 

 

Odbiorcami Forum byli przedsiębiorcy gotowi do upraktycznienia nauki poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi i wdrażanie wyników ich badań do przemysłu, firmy oraz instytucje promujące nowoczesne technologie oraz gminy naszego regionu oferujące przedsiębiorcom tereny inwestycyjne wymagające rewitalizacji.

 

Ważnym elementem Forum była Konferencja pt.: „Rewitalizacja i innowacyjność w gospodarce” organizowana przez Urząd Miasta Sosnowiec, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Biuro Poselskie prof. Jerzego Buzka, Sosnowiecki Parki Naukowo-Technologiczny oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Honorowym gościem i jednocześnie otwierającym spotkanie był Poseł do Parlamentu Europejskiego Prof. Jerzy Buzek.
 
 

 
 
 
Organizatorzy Konferencji:
 
 

 

 


OFERTA PROMOCYJNA

 

Gotowe stoiska pakietowe pod klucz wraz z zabudową i wyposażeniem w wyjątkowej cenie!!!

 

Zapytaj o szczegóły...

 

 

 

infomat-eXpo - informator targowo-konferencyjny

 

W celu uzyskania najświeższych informacji na temat konferencji zapraszamy do skorzystania z aplikacji infomat-eXpo.

infomat-eXpo to mobilny system informacyjny oferujący zestaw uporządkowanych informacji dotyczących targów lub konferencji.
Aplikacja pozwala na przeglądanie danych dostarczanych przez organizatora konferencji lub innego wydarzenia, zapewniając wszystkim jego  uczestnikom  wygodny  dostęp  do najświeższych informacji o nim.
Wbudowana  funkcja  przewodnika  umożliwia  dostarczanie  informacji w zależności od lokalizacji użytkownika. Aplikacja prezentuje m.in. informacje o wystawcach, których stoiska znajdują się w bliskiej odległości od zwiedzającego.

 

Pobierz za pomocą kodu QR

 

 

lub

 


 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zespół Targów Silesia Innowacje