RODZICE I DZIECIAKI

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

27 - 28 maja 2017

Wygraj bilety do kina, gry i sesje fotograficzne!         Bilety rodzinne! Bezpłatny parking!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Atrakcyjna oferta artykułów dziecięcych i zabawek

Fachowa wiedza i  porady specjalistów

Niezapomniana zabawa i moc atrakcji dla Dzieci

 

Moc atrakcji dla dużych i małych czeka na wszystkich gości kolejnej już edycji Targów Artykułów Dziecięcych i Zabawek RODZICE i DZIECIAKI, które odbędą się 27 i 28 maja! To największa w województwie śląskim impreza skierowana do przyszłych i obecnych rodziców oraz opiekunów dzieci do wieku wczesnoszkolnego. To doskonałą okazja do spotkań z przedstawicielami branży dziecięcej i parentingowej oraz z ekspertami, którzy posłużą swoim doświadczeniem i radą. Tegoroczną edycję uzupełni Salon Zdrowej Żywności, Ekoproduktów i Aktywności Sportowej RODZINA BIO-EKO-FIT, podczas którego zaprezentowane zostaną kosmetyki naturalne, żywność oraz produkty ekologiczne, a także sposoby na to, by być fit.

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

 listą wystawców i planem ekspozycji

 programem targów

 listą wydarzeń towarzyszących

 informacjami dla zwiedzających

 

W gronie wystawców targów znajdą się firmy i instytucje prezentujące m.in. zabawki i gry edukacyjne, akcesoria dla maluszków, odzież i obuwie, wózki, akcesoria dla przyszłych i obecnych mam, a także specjaliści prezentujący masaż dziecięcy, fotografowie oraz organizatorzy bajkowych urodzin. W strefie hand-made zaprezentowana zostanie oryginalna odzież dziecięca, zabawki, akcesoria, drobiazgi oraz grafiki do dziecięcego pokoju. Po raz kolejny w Expo Silesia gościć będzie MAMblog - spotkanie blogujących rodziców. 

 

Na Rodziców czekają liczne prelekcje, a w strefie konsultacyjnej specjaliści, m.in. położna, dietetyk, fizjoterapeuta. Najmłodszych zapraszamy natomiast do targowego przedszkola oraz strefy kreatywności. W ramach rodzinnej, kreatywnej zabawy przygotowano moc atrakcji - m.in. gry planszowe i rodzinne, kącik czytelniczy, teatrzyk oraz zajęcia plastyczne.

 

  

 

 

Starsze dzieci i ich opiekunowie również nie będą się nudzić, ponieważ organizatorzy przygotowali dla nich dużo ciekawych zajęć - od warsztatów LEGO® i LEGO DUPLO®, przez plastyczne i dźwiękowe po warsztaty szycia ręcznego! Dla tych, którzy pragną być FIT, partnerzy targów przygotowali pokazy tańca [zumba, jazz, hip-hop, balet] i pokazy aikido.

 

Dzieci mogą także wziąć udział w warsztatach szycia ręcznego, spotkaniach z superbohaterami oraz postaciami z bajek i filmów. Szukających nowych i mocniejszych wrażeń zaprosimy na eksperymenty fizyczno-chemiczne, spotkania z iluzjonistą, prezentację wozów strażackich oraz prezentację węży i ptaków drapieżnych!

 

Zwolennicy spotkań z kulturą będą mogli wziąć udział w warsztatach literackich, koncertach piosenki dziecięcej, a także warsztatach aktorskich i teatralnych. Na targowej scenie zagości także pokaz mody dla najmłodszych, podczas którego małe topmodelki i topmodele będą prezentować designerskie ubranka wystawców, uczestniczących w RODZICE i DZIECIAKI. Wśród targowych atrakcji znajdzie się także fotobudka i MONOPOLY Recykling w Sosnowcu - kultowa gra, której ta szczególna wersja jest poświęcona tematyce ekologii i recyklingu. 

 

Bez względu na to, czy jesteście już rodzicami czy z niecierpliwością oczekujecie na ten moment

- nie może Was tu zabraknąć!